Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhessége tényleg akkora...

A terhessége tényleg akkora szívás, mint ahogy sokan beszélnek róla?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen aki retteg tőle, miután mindenhol azt olvasni, mekkora szívás? Oké, hogy régen kissé naiv voltam és azt hittem egy csodálatos állapot, persze hogy vannak árnyoldalai is mint mindennek de az utóbbi időben mintha már csak azt lehetne hallani, hogy mekkora szívás terhesnek lenni...
2019. jan. 20. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Az első 12. Hét nekem az volt. 13.héttől már minden nem nevezném szívásnak.
2019. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi tünetem nem volt és végig élveztem a terhességet.Talán az utolsó hetekben volt kényelmetlen hogy éjszakánként ki kellett járni wc-re.De se hányinger,se émelygés se semmi más.Még a migrénességem is elmúlt, ami sajna a szülés után visszajött.

Az ismerőseim között sem panaszkodott senki ,hogy rettenetes volna a terhessége.

2019. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Én mondjuk megnyertem a vészes hányást is, szóval mondhatnám, hogy szívás, de igazából egy percig sem éreztem azt közben, hogy visszacsinálnám. Nem jutott eszembe, hogy bocs, de ezt inkább mégsem, vagy ha tudom előre akkor nem mentem volna bele.

Nem volt rózsaszín köd, mint előtte képzeltem, de attól még nagyon boldoggá tesz az egész, minden negatívumával együtt.

Egyébként abból ne indulj ki, hogy mit hallasz gyakrabban, mert nyilván az fog panaszkodni és kiadni a bánatát akinek gondja van és nem az fog örömködni, akinek meg se kottyan. A semmiről kevesebbet lehet beszélni.

2019. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Az első három hónap számomra nagyon is az volt, utánna csodalátos időszak jött, főleg amikor megéreztem a picur mozgását. Most már a 37 hétben kicsit kellemetlen, de kárpótol mindenért az hogy nemsokára kezembe tarthatom a kisfiam. :)
2019. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Én a szülés napjáig hánytam, sokszor voltam nagyon szarul, de attól függetlenül imádtam még ha ez így furán is hangzik. A rossz dolgokra bőven jutott jó is. Pl mikor elkezdtem érezni hogy mozog :)
2019. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Imádtam a terhességet, annyira boldog voltam, hogy még a hányásnak is örültem. Egyáltalán nem éreztem szívásnak. Egy más állapot, van kevésbé jó része, de nagyon jó érzés.
2019. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szerettem a terhességet. Soha nem hánytam, nem voltam rosszzl. Az első pár jétben kicsit fáradt voltam, de utánna nagyon fitt és energikzs lettem. Szép volt a bőröm. A hajam. Nagyok lettek a cicijeim. Tényleg szuper volt 😊

Bezzeg a szoptatás alatt.....

2019. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen szivás:D de csak 9 hónapig tart nem örökké.

5 hónapig volt hányingerem, undorodtam minden szagtól,nyáron izzadtam mint a ló a medence szélén, utolsó 2 hónapra megnyertem egy terhességi cukorbetegséget, az alvás/fekvés egy szenvedés volt. Csak az utolsó hónapot szerettem mert tudtam hogy lassan vége, és mert már kialakult napirendje volt a babának, imádtam mikor csuklott, vagy átrendezte a beleimet :D

Rettgeni nem kell tőle, én kétszer is végigcsináltam, és a sok kellemetlenség ellenére nagyon sok szépet lehet találni a terhességben.

2019. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni. Nekem is rengeteg bajom volt,de azért mert nem volt jó a vérképem alapból,ami csak félidőnél derült ki,ha előbb kiderül nem igazán lett volna gondom. Mondjuk alapból nem vagyok panaszkodós típus meg nekem nagy a tűrő képessegem. Ha nem vagy az a nő,aki egy fejfájásból vagy egy kisebb menzeszes görcsből hisztit csinál akkor simán bírható szerintem. Meg mindent megérnek ezek a csöppségek. ☺ Minap láttam a youtubon egy csajt, aki a terhességéről nyavajogott vagy 20 percen át ée azon problémázott,hogy ne fotózzak,mert mit fog szólni a gyereke... Szerintem,ha ezt a videót valaha megnézi akkor fog az anyjába csalódni legalábbis egy jó szava nem volt... Ki is nyomtam a videót ritka idegesítő a csaj. Persze nem minden rózsaszín nyílván,de én mindig a célt nézem és nem az odavezető utat.
2019. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok,ebből 8 hetet kórházban töltöttem már és még nincs vége,mert vészes hányásban szenvedek én is.De ettől függetlenül nem csinálnám vissza :)
2019. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!