Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhességi tesztről...

Clearblue terhességi tesztről milyen a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tegnapra/mára nem várom. Még nem jött meg, nem is érzem, hogy meg akarna jönni. Reggel teszteltem a Clearblue-val. Negatív lett. Mit gondoltok, már reménytelen a helyzet??
2010. jún. 28. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már kicsi az esély, mert elég megbízható, és érzékeny teszt. Ha később volt a peteérés, nem félidőben, akkor még lehet negatív a teszt, 2-3 nap múlva próbáld meg, ha még addig sem jön meg.
2010. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod a pé-d napját, akkor lehetett késői pé-d is. Szóval még ne keseredj el!

A clearblue-t én is nagyon megbízható tesztnek tartom, nálam mensi előtt négy nappal már pozit mutatott.

Sok sikert!

34 h km

2010. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz Én digitális clearblue-t használtam,de elég megbízható!!

Azért nem reménytelen,pár nap múlva próbálj újra tesztelni!

Drukkolok!

6 hetes km

2010. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Ha jól emlékszem a DM-ben vásároltam kb. 1800 Ft-ért, és nem jött be a kontrollcsík, csak a tesztcsík. Azt hittem a guta megüt, hogy egy ilyen drága teszt "nem működik". De nem kizárt, hogy nekem pechem volt.
2010. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!