Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok a Gabriel...

Mi a tapasztalatotok a Gabrielle terhességi teszttel kapcsolatban? Lehetséges hogy szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
A szellemcsíkot úgyértem hogy nagyon halványan nekem ott van a csík de az szerintem szellemcsík, úgyhogy negatívnak fogtam fel a teszt eredményét ....Ma vagy holnap meg kell hogy jöjjön, úgyhogy hamar kiderül, de azért kiváncsi lennék a véleményetekre. Köszi..
2010. máj. 9. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt 3 nappal teszteltem egy gabriel szellemcsíkost. Ráadásul kb. 1-2 óra múlva jött ki a teszten, és szürke csík volt csak. Állítólag így negatív... De ma a nemvárt után egy nappal másik teszttel egyértelmű pozitív! :)
2010. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én a dpo 16. napján teszteltem reggeli vizeletből [link]

25 hetes kismama

2010. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jóóó! Gratulálok nektek a babucikhoz :)) És sok egészséget kívánok!!

Hát nekem elméletileg ma vagy holnap van a nemvárt... :( de szerintem nekem az a múltheti teszt negatív, bár hasonló kedves utolsó a tiedhez, csak még kb. egy fokkal halványabb.. :(

Hát eddig nincsenek görcseim, majd meglátjuk :)

2010. máj. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!