Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kérdése hogy...

Az lenne a kérdése hogy lejárt terhességi tesztbe mennyire lehet megbízni, mennyi az esélye hogy még az igazat mutatja? Már évek óta Lejárt, de kiváncsiak voltunk, Ha lesz alkalmunk veszünk újat. De addig is kiprobáltuk ezt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel fiú vagyok és még ilyen helyzetben nem voltam, a válaszom az, hogy gondolom minél régebben járt le annál nagyobb valószínűséggel mutatja azt, hogy nem vagy terhes. Legalábbis így tűnik logikusnak.
2010. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom, de én a helyedbe vennék egy újat.
2010. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem csinálnám meg, mert ki tudja, hogy melyik irányba megy el a lejárt teszt. Szóval ha nem vagy terhes, és azt mutatja, hogy igen, az rettentő nagy csalódás lenne szerintem. Megcsinálhatod, bajod nem lesz tőle, csak készülj fel rá, hogy ez is megtörténhet...
2010. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért csak érdeklődnék hogy láttátok hogy egyre több válasznál ott van hogy "xy" válasza.

Ezt nem ti írjátok ki ugye?

De akkor ki?

Tényleg bocsi csak ritkán vagyok mostanában itt és lehet hogy lemaradtam valamiről?!

2010. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is néztem, az adatmódosításnál lehet bepöttyözni, hogy akarod-e, hogy ki legyen írva.


(a beindító szexnél is én írtam a választ erre :D)

2010. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm neked!

Most már látom!!!!

Tényleg köszi!

2010. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad a tesztet?
2010. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, megcsináltam a tesztet, Negatív lett, de azért biztonság kedvérét csinálunk egy Új tesztet is majd :)
2010. jún. 28. 18:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Azthiszem nincs szükség újabb tesztre, ma megjött rendesen, Hála Istennek:) Már naon megilyedtem pedig :) Köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!