Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segithet e termalfurdo hogy...

Segithet e termalfurdo hogy termekenyebb legy? Valaki ajanlotta es kiprobaltuk a tiszafuredi termal strandot, segitet e valakin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen én kipróbáltam,mert előtte 8 évig egyszer lettem terhes és elvesztettem a babát.Aztán befeküdtem egy kénes termálfürdő meleg vizébe és ott áztattam magam.Rá egy hónapjára terhes lettem!Akkor még nem hallottam ennek jótékony hatásáról,mert nem azért mentem a fürdőbe.Mostanában volt szó erről a tv-ben és ezért mertem ajánlani mindenkinek,aki babát szeretne!Egy professzor nyilatkozott erről a vitál adón,és mondta még,hogy az összes női bajokra is jó!Egy évben 3x ajánlott minimum!Sok szerencsét!

2009. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szovátai Medve-tó (Erdély) információs tábláján láttam, hogy az a víz is jó a termékenységi panaszokra. Termálvíz az is. Saját tapasztalat még sajnos nincs.
2009. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet, nekem pár napon belül PÉ és TR is megvolt, mikor januárban egy hétig voltam Hajdúszoboszlón. Baba sajnos nem lett belőle.
2009. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!