Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell szednem valami vitamint...

Kell szednem valami vitamint hogy ha babát szeretnék vagy valamit amitől termékenyebb leszek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit! Sok orvos már a terhességnél sem javasolja a vitaminok szedését, ha normálisan étkezik a kismama!

Ha baba jönni akar, jönni fog.

2011. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig azért valami terhes vitamint nyugodtan szedhetsz, hogy feltöltődjön a szervezeted!Mert nagyon ki tudnak üríteni!!!Én Elevitet szedtem, de végig hánytam a terhességem.Az utolsó hónapban nem szedtem és akkor meg jól voltam.Úgy, hogy én azt nem ajánlom, igaz 54cm-el és 3450grammal szültem, de akkor is.Szoptatásnál már Béres Gravidát szedtem, és attól már semmi bajom nem lett.

De esetleg a nőgyógyászodat megkérdezhetnéd!

2011. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Egyébként már próbálkoztok?Nem sikerül teherbe esned?Én úgy tudom, hogy 1év után szakemberhez kell fordulni!Én 22 évesen 3-4 hónap után estem csak teherbe...
2011. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már próbálkozunk
2011. máj. 27. 10:59
 5/12 A kérdező kommentje:
csak gondoltam meg kérdezem kell e ilyenkor szedni valami vitamint vagy bármit
2011. máj. 27. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm az E vitamint és a folsavat javasolta! A dokim azt vallja,hogy egy kismamának nem kell szednie semmit! Előző doki akihez jártam kisfiammal,ő is helyeselte az Evitamin és a folsav szedését!
2011. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
E vitamint és C vitamint szedünk mind a ketten a párommal.
2011. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ti is most próbálkoztok?
2011. máj. 27. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy alternatíva (figyelj rá, hogy két oldalas a leírás , alul kattintani kell a második, egyben befejező cikkoldalhoz) :

www.nana.hu/baba-mama/babavaras/szamold-ki-a-termekeny-napjaidat-a-jonas-modszerrel-24549.html

2011. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm az Elevitet szedte, és a következő hónapban terhes lett. A húgom is így járt. Szerintem van az Elevitbe valami:)
2011. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!