Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik az első jelei a terhességn...

Mik az első jelei a terhességnek és mikor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk kezdetnek nem jön meg a mestruációd...vagy csak nagyon minimális

később hányinger, rosszullétek, de ezek nem mindenkinél

2008. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a cicimen éreztem,kb. 2 hetesen. Pedig mesi előtt is fájt,de ez teljesen már fájdalom.Szinte hozzá sem lehetett érni úgy be volt durranva.
2008. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még nem tudtam,hogy terhes vagyok,nagyon fáradt voltam és nagyon szédültem.Időnként annyira,hogy lekelett ülnöm.Itt már sejtettem.
2008. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pár napban feltűnően sokat aludtam, fáradt voltam. Aztán jött hozzá egy kis reggeli émelygés.
2008. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt semmi tünetem egyszerüen csak nem jött meg! És semmi folyásom nem volt teljesen száraz voltam ami nekem nagyon fura volt mert mensi elött pár nappal már barnázni szoktam de most semmi nem volt!
2008. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!