Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki lett már babás a Jónás...

Valaki lett már babás a Jónás módszer mellett? Csak mert teljesen ellentmond a ciklus.hu-nak.

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. persze van akinek bejön. én 1* próbáltam és nem jött be, főleg, h menszi utáni napra tette a jó napot. :(
2008. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
voltak már ilyen kérdések.valakinek bejött valakinek nem(de az utóbbiból bizti többen vannak)nálam mind a két csemete a menszesz első napjától számított 14 nap alatt foggant meg.a menszi első napjától minden másnap sex(több napig életképesek a spermák)14 napig!ez a lényeg
2008. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én poenbol visszaszámoltam a megtermekenyulesem napjara mit mond a jonas modszer

azt mondja fiú lesz, es kettes kockazati tenyezo


a fiú bejott, nem tudom mi az a kettes kockazati tenyezo, eddig lekopogom egeszseges, szepen fejlodik.


23,3 hetes kismamó

2008. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem bejött. a jónás naptár szerint az első hónapban sikerült a baba. már csak arra leszek kíváncsi, valóban fiú lesz-e :-)

10. hetes kismama

2008. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3szor jött be. :)Igaz a két fiamnál visszaszámoltam,de most a kislányomnál a szerint voltunk együtt. Egyébként elsőre sikerült.
2008. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és nektek is máskorra írta ki a megtermékenyülés valószínűségét, mint ahogyan a peteérést kell számolni?
2008. nov. 6. 18:48
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es kockázati tényezőnél már lehet hogy baj van a babával.. a2es normális:-) melyik oldalról néztétek?hogy számoltátok ki?
2008. nov. 6. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen más időpontba volt. Meglehet próbálni,hátha neked is bejön.
2008. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!