Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone Exeltis segített...

Progesterone Exeltis segített valakinek a babásodásal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Baba jellegűvé válás, így jön a szépség és divatba. Irónia. Remélem nem kell már több evidenciát kifejteni ezzel kapcsolatban. Nyilván egy hétköznapi viccelődésbe belefér, míg el nem terjed teljesen... A te használatod egyébként t/2-ben is a harmadik babára alkalmazva már indokolttá teszi ezt a formát mint a sokasodás babákra kihegyezését. Egy fa elültetését viszont még egy vérbeli marketinges is nehezen hívna fásításnak. :) Minimum ezért fura, de a személytelen kicsengése az igazi bája inkább.
2018. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest hogy kiírtam a kérdésem, nem kaptam olyan választ viszont kioktatást igen. :))) Használtad kedves utolsó ezt a hormonkészítményt?
2018. dec. 2. 19:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem egyedül is rájössz, mitől lehet az is segítség, ami nem a kérdésre adott válasz. Csak azt meg te nem használod.
2018. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De most komolyan feltettem egy kérdést és csak a kioktatás jön. Mondjuk a mai világtól nem várok semmi jót már. Köszi szépen azért a választ a kérdésemre sokat segített, örülök hogy volt tapasztalatod vele :))))
2018. dec. 2. 20:34
 15/17 A kérdező kommentje:
Remélem szebb így az életed hogy egy névtelen kérdezős oldalon kioktatsz valakit, olyan kérdésben amihez közöd se volt. Tényleg minden bunkóság nélkül örülök ha neked jobb így!
2018. dec. 2. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is szedem ezt a hormon gyógyszert, mivel babát szeretnénk, de alacsony progi hiány miatt írta fel a doki.

Most már 3. Hónapja szedem,bizom benne hogy hatásos lesz!

2018. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, drukkolok Nektek !!! :)
2018. dec. 6. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!