Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetéléssel kapcsolatban kutatás!?

Vetéléssel kapcsolatban kutatás!?

Figyelt kérdés

Akinek volt korai vetélése, tehát a 12. hétig, az kérem írja meg, hogy melyek álltak fent nála számmal jelölve.

1.dohányzás a. 1-5 szál b.5-10 szál c. több

2.80 kg feletti súly

3. soványság 50 kg alatt

3.alkohol fogyasztás

4.drog fogyasztás

5.hormon betegség

6. érbetegség

7.véralvadási zavar

8.cukorbetegség

9.genetikai rendellenesség

10.immunbetegség

11.más: és mi?

12. kor: ? pl. 33 év

13.hematóma

14.vérezgetés volt -e és mikor?

Kérek mindenkit ne pontozzátok le egymást, ne bántsátok egymást, mindenkinek van elég problémája. Azt is szivesen várom, ha valaki napi egy doboz cigi mellett néha berúgott és teherbeesett :D és semmi baja nem lett a babának. Ha más tapasztalatot osztanál meg, azt is szivesen várom.



2018. okt. 24. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Kutatás?:D és ha válaszol 10 ember, az vajon mennyire lesz reprezentatív? Biztos vagyok benne, hogy ezekről találsz normális, randomizált kontrollált orvosi vizsgálatokat...
2018. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem... 23 voltam, teljesen egészséges, normál testalkatú, káros szenvedélyektől mentes, a második terhességem vetéléssel ért véget.
2018. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Annyi kutatás van, most pl. néztem , hogy dán kutatók felmérték, hogy szinte mindegy, hogy iszol, nem iszol, keveset iszol, sokat iszol, akkor is teherbeeshet egy éven belül 100-ból 69 nő :D köszönöm válaszod, de ha tudsz segíthetnél is! Én az őszinte hétköznapi emberekre vagyok kiváncsi, nem egy fizetett tanulmányért, ahol név nélkül töltsd ki, de arra sem írod az igazat :)
2018. okt. 24. 18:47
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm!
2018. okt. 24. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem állt fent. 32 éves egészséges pár voltunk, 6 hetes terhesség volt, nem fejlődött ki embrió a petezsákban.

Második gyerek lett volna, a vetélés után 3 ciklussal jött egy egészséges terhesség, egészséges kisbabával.

2018. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem, max havi 2 sor, esetleg 2 pohar bor, eppen betoltottem a 30at.
2018. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámról tudok "csak" írni, 3 vetélése volt. Egyik sem játszott szerepet azok közül, amit leírtál.
2018. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Ugyanilyen módon javaslom a "bmi + spontaneous abortion", az "age + spontaneous abortion" stb keresőszavakat is. Ezek legalább valós tudományos cikkek, nem valami gyakoris felmérés 10 emberrel...

2018. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
50 kg alatt voltam, de én 156 cm vagyok, úgyhogy nálam ez nem sovány kategória, teljesen normális súly. 25 éves voltam, a férjem 24. Nem volt se vérezgetés, se görcs, semmi, üresek maradtak a petezsákok, műtéttel kellett befejezni (ikerterhességnek indult). Azóta született egy egészséges lányunk, és 28 hetes vagyok a fiunkkal.
2018. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30 eves, ahogy pozi lett a teszt, se egy szal cigi, se egy pohar bor, se egy szem fajdalomcsillapito, se nem emeltem nehezet, vigyaztam ahogy csak lehetett, es megis 9. heten muteni kellett missed ab-al :(
2018. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!