Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy a cickafark...

Igaz az, hogy a cickafark teától könnyebb teherbe esni? Tud valaki erről valamit? Mikor kell inni és hogy?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaznak igaz, de nem olyan értelemben mint azt sokan hiszik, hogy most iszom a teát, és hoppa terhes lettem! EZ nem úgy működik, ez is csak hozzasegít hogy jobb és könnyebb legyen a teherbeesés! DE ha iszod, és nem jön össze, akkor már más probléma van a háttérben! Jobb ha mindketten kivizsgáltassátok magatokat! Ha már 1éve próbálkoztok, akkor irány a dokihoz mindkettőtöknek!
2008. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de 1 hónapja sincs még!Csak nagyon szeretnénk!
2008. nov. 5. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én második hónapja iszom a mensitől peteérésig , de eddig még nem sikerült a baba . Naponta 2-3 pohárral kell inni , egy teáskanálnyi cickafarkat le kell forrázni 2-3 dl vizzel és langyosan kell inni .
2008. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz sok okosságot:)

[link]

2008. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon pedig kifejezetten a cickafark ciklus elején való fogyasztását nem javasolják. Itt a málnalevél,feketeüröm a ciklus elején a nyerő, a második felén pedig a palást - cicka ha görcsölsz mensikor.

Na itt tegyetek igazságot. A cicka nagyon jó gyulladáscsökkentő, épp ezért segíti a babásodást az olyan szervezetben ahol van egy kis gyuszi.

Ja az oldal: www.babatervezok.otthona.net


Nekem a baba így sikerült két hónap után:

ciklus elején mensi után: málnalevél + feketeüröm

peteérés: szünet

Pé után pár nappal palástfű, esetleg cickafark.

Minden nap egy szem E vitamin, és egy szem folsav!


Sok sikert neked!

2008. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!