Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ill. mikor kezdjem el a...

Hogy ill. mikor kezdjem el a cickafark teát inni ha kimaradt a mensim es meddig?

Figyelt kérdés

Elözö év júniusban tettem le a tabit, két hónapig meg volt utánna rendesen, aztán meg nem...szeptember közepétöl és november végéig naponta két csésze cickafark teát ittam - akkor még nem tudtam hogy ezt nem szabad egyfolytában inni- és decemberben meg januárban megjött napra pontosan csak sokáig tartott a vérzés (1,5-2hét) viszont most megint kimaradt februárban és úgy néz ki hogy márciusban is kifog...a doki cisztákat ill. semmilyen testi elváltozást nem talált hüvelyi UH-val. Egyenlöre még nem akarok endokrinológushoz menni mert nem akarom hogy hormonokkal tömjenek.

Arra gondoltam hogy megint megpróbálnám a cickafark teát, de légyszi segítsetek hogy mikor kezdjem el? Lévén hogy nincs mensim azt tudom hogy utoljára 10-én jött meg amikor megjött. Szóval jó lenne ha tudnátok segíteni hogy mikor kezdjem el és meddig kell inni, két hét? utánna meddig tartsak szünetet? Légyszi írjatok és ne linkeljetek. Elöre is köszi. - ja még annyit hogy csináltam tesztet elözö héten kettöt is és nem vagyok terhes.


2011. márc. 15. 18:29
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy nem pontosan a kérdésedre válaszolok, de az endokrinológus kivizsgál, és nem hormonokkal töm!

Amúgy a gyógynövényekben ugyanazok a hatóanyagok vanak, mint a gyógyszerekben, és szerintem kivizsgálás nélkül azokat is ugyanolyan felelőtlenség elkezdeni szedni, mintha hormonokkal tömnéd magad!

Nem csak ciszta okozhat rendszertelen vérzést, és ha mondjuk a pajzsmirigyed működik alul, annyi gyógyteát ihatsz, amennyit akarsz, akkor sem hoz helyre!

Bocs az őszinteségért, csak segíteni szeretnék!

2011. márc. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hali!

Sajnos külföldön vagyok, és otthon nem töltök el elég idöt ahhoz hogy hetekig vizsgálgassanak. Az itteni háziorvos meg egy balfék...komolyan. EGy vén trotty mert mindegy hogy milyen problémával megyek hozzá, az az elsö hogy foggyak le....Én már kértem hogy csináljanak hormon vizsgálatot úgy kellett könyörögni és nagy nehezen levettek vért és pajzsmirigy ill. hormon vizsgálatra elküldték és akkor azt mondtak hogy minden rendben van nyugodjak meg...nah igen de akkor még szedtem a tabikat és tabi szedéskor meg is jött rendesen:S

2011. márc. 16. 11:15
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Milyen tabikat szedtél, milyen laboreredményeid vannak eddig?

Nem vagy véletlenül IR-es, PCO-s?

A teákkal az a baj, hogy a valóban hatásosakban ugyanaz a hatóanyag van, amiből a gyógyszereket készítik, viszont amíg azokat neked személyre szabva adagolja a doki, addig a teából mindenki annyit iszik, amennyit gondol, vagy amennyit hozzá nem értők mondanak neki.

Én nem mernék teákkal kísérletezni, főleg, ha ne mtudom, mi a bajom.

Ha leírod az eredményeidet, talán tudnánk neked segíteni abban, hogy a dokid mit nem vett észre, vagy mit hagyott ki.

Azt írtad, hogy első javaslata, hogy fogyjál le.

Nincs pajzsmirigy problémád? Inzulinrezisztenciád? PCOS-d?

Ha nem tudod, írd meg, milyen tüneteid vannak, lehet, hogy annyit mi is tudunk segíteni, mint a vén trotty dokid. ;o)

2011. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Bocsi, elfelejtettem, hogy azért vannak már itthon is magánendokrinológiák laborral, és ha időben bejelentkezel, szerintem tudnának pont akkor fogadni, amikor hazalátogatsz.

És megvan a labor is 1-2 nap alatt.

2011. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!