Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasszurkálást petéréskor...

A hasszurkálást petéréskor meddig lehet érezni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert ma vagyok a ciklusom 15.napján és délelőtt a bal petefészkemnél egy párszor beleszúródott aztán el is múlt.Pé lehet vagy azt egész nap éreznem kéne?Köszi a választ!
2008. nov. 5. 11:37
 1/2 Grófházy ***** válasza:
én 2-3 napig érzem,de én sem folyamataosan.Pont úgy int te,szakaszosan.szurkál,aztán nem.Pár óra múlva megint.De este,ha nyugodtan fexem,és nem csinálok semmit,akkor viszont folyamatosan,de nem olyan intenzíven érzem.Inkább tompa nyomásnak mondanám.Remélem segítettem
2008. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az első válaszadó. :) Akkor voltunk együtt a párommal, amikor a legjobban hasogatott (a lábamat is alig bírtam megemelni ülő helyzetben), és van egy 3 éves kislányom, meg egy 38 hetes pocaklakóm. :)
2008. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!