Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell érezni petéréskor?

Mit kell érezni petéréskor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Van, aki semmit sem érez.


Ami látható, az a folyásod: híg, folyós, tojásfehérje-szerű lesz. Ha méred a hődet, akkor ettől a naptól kezdve elindul felfelé, és fenn is marad. A méhszájad puha és kinyílik. Ennyi a biztos.


Minden más egyéni tünet: van, akinek szúr, görcsöl, van, aki semmit sem érez. Nekem speciel hányingerem van olyankor.

2009. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jún. 16. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

peteérés hosszu folyamat. a mensi elsö napján kezdödik és kb a 14. nap van tüszörepedés, ha tojcsis folyás van és lefelé megy ahöd akkor érik, a pete kb 24 mm lesz ,mikor megreped, ezt sokan megérzik, a tüszörepedé s álltalában hajnalban van, nehéz elkapni, de aznaptol elindul felfelé a hö, és már nem szur a hasad. a tojcsi elmulik tüszörepedés elötti napon, vizes ragados lesz, a méhszáj vissza zárodik. ha fenna marad a hö az jo..

én pl ezeket érzem és uh is bizsonyitotta már többször, és amikor a tojcsi van abban pár nappal nagy sex éhségröl számolnak be a nök, meg méh görcsröl is.

remélem segitettem.

32

2009. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:) Olyan kis butának érzem magam mert én ezt nem szoktam így figyelni, pedig már van egy 1 éves babám aki tök véletlen jött össze elsőre, most meg nem akar már hónapok óta. Gondoltam beleásom magam jobban a témába...
2009. jún. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!