Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizható az ovuláci...

Mennyire megbizható az ovulációs teszt (LH teszt)? Nekem ma ilyen lett. Pedig csak az ciklus 8. napján vagyok. Hasszúrkálást érzek, derékfájást.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. aug. 13. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Mikor szokott lenni ovud, azt tudod?
2010. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ma mikor csináltad?
2010. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most csináltam az elsőtt életemben, 12:30kor. 30-31 naposak, az észrevételeim alapján a ciklus végén (21-22. napon) szoktak lenni. 8 napja a vérzésem csak 1,5 napig tartott, elég gyenge volt.
2010. aug. 13. 12:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Jókor csináltad, jól, úgyhogy tényleg nincs itt az ideje....mivel kevesebb volt a legutóbbi mensid, elképzelhető, hogy terhes vagy? Akkor mutathat bizony pozitívat az LH-teszt...én csinálnék egy hcg-tesztet is a helyedben:)
2010. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2 napja csináltam és negatív lett. Félek a következő is az lesz. Pedig a tünetek megvannak. Vérzés után barnáztam két napig és hőemelkedésem is volt.
2010. aug. 13. 13:18
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy le ne késd a peteérést, ha ilyen korán lenne, vehetsz egy másik fajta ovu tesztet is, hogy osszehasonlitsd őket. Én anno vettem Coraxot és ClearBlue digitálisat is. És a Corax már jó előre kezdett erősödni, már azt hittem pozitív, mert a mikroszkóp is páfrányos volt, de a másik teszt még negatív volt, úgyhogy megvártam, amíg a másik is pozitív lett, az kb. plusz pár nap volt. És a naptár szerint is akkor lehetett a peteérés.
2010. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Meg mehetsz biztosra is, legyél a mostani napokban is a pároddal midnenképpen, és majd a ciklus közepén is:)
2010. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És még a terhességre visszatérve, ha nem vagy biztos benne, legbiztosabb a vérvétel, HCG-re. Az tutira kimutatja.
2010. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Veszek ma Hcg tesztet és hétvégén megcsinálom. 2 napja voltam a dokinál és a laborba nézték, de vizeletből, negatív. Már 3 napja napközben 37,4-37,7 között van a hőm.
2010. aug. 13. 13:39
 10/23 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Az nagyon magas. Még napközbenre is. Lehet, hogy előző hónapban késői peteérésed volt, és azért volt menstruáció. És ezért nem mutatta ki még semmi. Nem azt mondom, hogy éld bele maga, de nekem ez nagyon "gyanús". Próbáld meg pár nap múlva egy érzékeny teszttel.NAgyon szorítok neked.
2010. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!