Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van esélyem? Pcos...

Tényleg van esélyem? Pcos van, de a vérvizsgálat eredményem tökéletes. Azt mondta a dokim hogy a lelet alapján nem mondaná meg hogy pco van csak uh alapján látni.

Figyelt kérdés
Szerinte nyugodtan próbálkozzunk mert nem fog gátolni a teherbeesésben. Clostit írt fel, amit még nem szedek csak ha megjön. De van esélyem hogy nélküle is összejöjjön?
2008. nov. 5. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, en is pcos vagyok, es regot probalkozunk. Elöször termeszetes modszerekkel szerettem volna sikert elerni, de nem jött a baba. Most en is clostizok.igy biztos a peteeres nälam. sok sikert
2008. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia én is pcos vagyok! véreredményeim inzulin, vércukor azok jók, de több egy kicsitz a tesztoszteronom. első closti hónapon vagyok túl, jelenleg késik másfél hete és most teszteltem harmadjára pozitívat, de még nem merek remélni, csak ha orvos is mondja. closti nélkül nekem nem is lett volna esély, mert nem volt menszim, és opeteérés sem. úgyhogy szerintem mindent próbálj ki. én ittam a cickafark teát is, gyakran együtt voltunk, hőmérőztem, és aktus után szigorúan megemelt derékkal feküdtem. remélem tényleg hihetek a tesztnek. sok sikert neked is!
2008. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de jó!!! Gratulálok!!! 3 teszt nem téved! Remélem hamarosan én is tesztelhetek igazi 2csíkosat!
2008. nov. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!