Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TSH eredményem 2.64. Szerintet...

TSH eredményem 2.64. Szerintetek ezzel az értékkel lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy teherbeesés szempontjából az 1-2 közötti érték az ideális. De a papíron a referenciatartomány 0,4-4,0 között van. Előre is köszönöm a véleményeket és a segítséget.
2011. ápr. 18. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,de az 1 körüli a legjobb....
2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges, persze. én 3,6-tal lettem terhes, és nem volt gond. :)
2011. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Valóban, 2 alatt kéne lenni babásodáshoz, de néha van, akinek sikerül ennél magasabb értékkel is teherbeesni. De ez nagyon ritka, többnyire nem sikerül a baba. A referenciatartomány itt nem számít, mert azt úgy határozták meg, hogy benne van öreg, fiatal, nő, férfi.

És nem mindegy, hogy egy 60 éves férfiról beszélünk, vagy egy fiatal nőről.

A te értéked kicsit magas, de tényleg csak kicsit. :-)

Az lenne neked is a biztos, ha szednél rá gyógyszert. Ez nem olyan, mint egy hormonstimuláció, semmi kárt nem okoz a szervezetedben, és egy doboz kb 150Ft.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Rákérdezek az orvosnál, javasol-e gyógyszert. Kb.: 2 éve lett nézve más dolog miatt a TSH-m, akkor is nagyjából ennyi volt, és tavaly terhes is lettem első próbálkozásra. Az más kérdés, hogy 10 hetesen elment (valószínüleg progeszteronhiány miatt). Azóta küzdünk a kistesóért, már belefáradok az okok keresésébe.
2011. ápr. 18. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Én 3,6-tal estem teherbe, pajzsmirigyre nem szedtem gyógyszert. Progeszteront viszont kaptam, így nem volt semmi baj. Azt a 15.hétig szedtem. Remélem hamarosan sikerül nektek is a baba, sok erőt kívánok!
2011. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A pajzsmirigy alulműködés okozhat vetélést sajnos. :-(

2011. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Előző vetélésem miatt valószínüleg progeszteronpótlást kell majd kapnom, és így megnyugodtam, hogy sikerülhet.
2011. ápr. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!