Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 1 tesztet amin + 1...

Csináltam 1 tesztet amin + 1 halvany piros csik volt de aztan eltünt vehetö terheségnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mióta késik? Milyen teszt volt?

A.

2008. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lilly és ma kéne megjöni de semmi tünet már volt barna folyásom de az is elmúlt most akkor mi lehet már nagyon ideges vagyok
2008. nov. 5. 08:39
 3/8 A kérdező kommentje:
jobb és a balodalon is kemény a pocim olyan mintha szét akarnék robbani és levegőt is nehezen kapok mrlyik teszt a legmegbizhatóbb?
2008. nov. 5. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz,mert én is ilyen cipőbe járok,mert a 8.és a 17.napon is nutatott petérést a tesztem és már nem tudom mikorra várom,annyi biztató eddig hogy 6 napja emelkedik a hőm,csak attól félek hogy leesik és megjön.

Szóval ha tudsz vegyél Gabriel-t vagy valami jobb minőségű tesztet,de az még jobb lenne ha várnál 1-2 napot,mivel minden nappal duplázódik a HCG.

Én is megőrülök már de muszály várnunk...tudod???Türelem babát terem! :)

Nagyon drukkolok,és persze várom a fejleményeket!!

A.

2008. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi remélem a következő üzim az essz hogy kisbabám lessz,én is drukkolk neked és irj ha tudsz valamit
2008. nov. 5. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké! Pusza! :)

A.

2008. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. A teszted jelenthet pozítv eredményt. Nekem annak idején a második csík színtelen volt, mégis látszódott. Olyan volt, mintha hegyetlen ceruzával húztak volna rá vonalat. Tehát volt is csík meg nem is. Végül kilenc hónap múlva egy gyönyörű rózsaszín baba lett belőle. Azért csinálj később még egy tesztet, mert az biztosabb. Kívánom, hogy sikerüljön...
2008. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi már nagyon várjuk :D
2008. nov. 5. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!