Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam nődokinál, mert...

Ma voltam nődokinál, mert közel 1 éve próbálkozunk, sikertelenül. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Júniusban volt egy missed ab-om, a mensim azóta 1* volt meg. Elég hosszúak a ciklusaim, gondoltam ez elég indok egy kivizsgálásra, de tévedtem. Azt mondta a doki, hogy amíg nincs a kezemben a párom eredménye, nem foglalkozik velem, mert a párok 70%-nál a férfi miatt nem sikerül a baba. Még csak meg sem vizsgált, pedig mondtam, legalább azt jó lenne tudni, mikor van peteérésem! Erre csak annyit mondott, hogy azt könnyen meg lehet állapítani! De hogy?? Hőmérőzők, nézem a mikroszkópot és persze akciózunk is.

Urológiára kell beutaló? Egyáltalán mit néznek?? A spermát vagy vmi mást is??

Kérlek segítsetek, mert teljesen el vagyok keseredve... :-(


2008. nov. 3. 19:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Komolyan van ilyen lehetőség a neten? Ezt nem is tudtam, elküldöm, köszönöm!

Utsó előttinek: köszönöm, de Tatabányai vagyok... :-)

2008. nov. 3. 20:43
 12/19 Grófházy ***** válasza:
100%
amíg a párod vizsgálják,kezdd el te is,mert tovább tart.Úgy értem többet kell várni az eredményekre.Vérvételre mindenképp menj el.Beutaló kell,és kb 3 hét az eredmény.A női nemi hormonokat kéne megnézetni+pajzsmirigyet:TSH,FSH,LH,és nagyon fontos a PROLAKCIN.sok nőnél enneka túltermelődése okoz meddőséget,un.anovulációval.Blokkolja a petfészket,és nincs peteérés,gyógyszeresen kezelhető.
2008. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szia,

a 20.16-os válaszoló vagyok. tatabányai vagy? én is. itt nincs külön andrológia, úgyhogy az urológiára menj. 515-488-on ha kéred az urol.szakrendelőt megmondják kell e beutaló, de szerintem nem kell. a nagy gábort vagy a bokor csabát ajánlanám neked. ki volt az a nőgyógy. orvos aki ezt mondta neked?

2008. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én egyetértek az orvosoddal, bár az tény, hogy legalább téged addig elküldhetett volna laborba...

DE: ha már volt egy missed ab-od, akkor akkora gond nem lehet, ez logikus.

És a férfi, bár nem 70%-ban, de 30-40%-ban "hibás" a dologban.

Az én orvosom nagyon körültekintő, és először a páromat küldte urológia-andrológiára, ő írt beutalót, de nem is kellett volna. Telen kértünk időpontot, úgy kell hamarosan mintát vinnünk, és a dokim csak ezzel az eredménnyel a kezemben vizsgálódik rajtam tovább.

Ediig itt tartok. Vérvétel, rákszűrés van meg. Pedig nálam gond van, pajzsmiriggyel is és peteéréssel is, mégsem kínoz engem, azt mondta, mert ha a páromnál is gond van,akkor ő már nem kompetens, hanem valamilyen meddőségi centrum.

De egy magándoki mindenképp tanácsos, ha nem is csinál többet (ami általában nem igaz), de a legfontosabb, hogy én, mióta magánhoz járok, sosem jövök el kérdésekkel a fejemben, idő van rám és türelem, megértés.

2008. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm is hasonló cipőben jár. Neki volt vérvétel, de azt mondta a doki, hogy annak eredményével ne is menjen vissza, csak ha megvolt a spermavizsgálat is. Ők itt tartanak. És kellett beutaló, ez Bp-en volt.
2008. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Grófházy ***** válasza:

tegnap 20.08-as vagyok!

Nálunk egyébként ugyanez volt a szitu.Amíg az én eredményeimre vártunk,addig elment apácska spermavizsgálatra.Reggel vettük a mintát,és vittük el.Negyed óra múlva megvolt az eredmény.Nálam volt a gond.Nem volt peteérésem.Gondoltam,mert használatm ovu teszet,és nem mutatta sosem.Amikor volt az éreztem,de 2-szer vagy 3 szor volt 1 éven belül.A vérvételnek 3 hét múlva megjött az eredményem,és a nagyon magas prolaktin miatt volt.Egy hónapig Norprolacot kellett szednem.A gyógyszer alatt nem ajánlott teherbe esni!!!De a köv.alkalommal egyszerre terhes is lettem.Van maradék ovu tesztem,ha kell írj.

2008. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Grófházy ***** válasza:
100%
Ja még valami uccsó vagyok.Én nem hőmérőztem.Nekem túl körülményes,ezért választottam az ovu tesztet.Nekem bejött :)Össze viassza dolgozom,ezért nem is lett volna kivitelezhető.De a legjobb szerintem akkor is az,ha nem görcsöltök.Az egyik kolléganőmék éveken át azért szexeltek,hogy terhes legyen,és amikor feladták,hogy val.színű nem lehet nekik,akkor sikerült.A természeten nem tudunk urrá lenni.Én ugyan nem hiszek az ilyesmiben,de ezzel kapcsolatosan igen.A tested tudja mit csinál.
2008. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Tatabányai válaszolónak üzenem: Lizanecz volt a doki!

Köszönöm a telefonszámot, felhívjuk!

Igazából az bosszant a legjobban, hogy ennyire nem foglalkozott velem. Ha csak simán elmondom, hogy hosszú a ciklusom, de a gyereket meg sem említem, akkor sem foglalkozott volna velem?? Totál kész voltam... :-(

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat és akik babaprojekten dolgoznak, sok sikert, pocakosoknak pedig kellemes kerekedést! :-)

2008. nov. 4. 21:10
 19/19 anonim ***** válasza:
a tatabányai vagyok ismét. megnyugtatlak, hogy az egy k....g, nem csaak te nem voltál neki szimpi, hanem senki. rád sem néz mikor beszél hozzád és dadog. nekem is volt hozzá szerencsém. de többször nem lesz.
2008. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!