Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam nődokinál, mert...

Ma voltam nődokinál, mert közel 1 éve próbálkozunk, sikertelenül. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Júniusban volt egy missed ab-om, a mensim azóta 1* volt meg. Elég hosszúak a ciklusaim, gondoltam ez elég indok egy kivizsgálásra, de tévedtem. Azt mondta a doki, hogy amíg nincs a kezemben a párom eredménye, nem foglalkozik velem, mert a párok 70%-nál a férfi miatt nem sikerül a baba. Még csak meg sem vizsgált, pedig mondtam, legalább azt jó lenne tudni, mikor van peteérésem! Erre csak annyit mondott, hogy azt könnyen meg lehet állapítani! De hogy?? Hőmérőzők, nézem a mikroszkópot és persze akciózunk is.

Urológiára kell beutaló? Egyáltalán mit néznek?? A spermát vagy vmi mást is??

Kérlek segítsetek, mert teljesen el vagyok keseredve... :-(


2008. nov. 3. 19:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szerintem keress egy másik orvost, aki hajlandó téged kivizsgálni előszőr, és válaszol a kérdéseidre.
2008. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Azonnal válts Orvost!!

2. Nem 70%ban felelősek a pasik fele fele!

3. Andrológiára kell menni apasinak és kell beutaló!

2008. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, keress egy másik orvost ez egy idióta! Viszont, ha hőmérőzöl, akkor látod, hogy van e peteérésed és mikor. Keressetek egy jó urulógust, sajnos abból is elég sok ne hozzá értő praktizál, ő meg fogja nézni a párod spermaképét és meg is vizsgálja.
2008. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Minnèl elobb keress egy màsik orvost!!!!!!!!!Honnan szalajsztottàk ezt?????????Hu de mèrges lettem!Hol laksz?Ki ez adoki?
2008. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szia, asszem urológiára nem kell beutaló. ilyenkor nézik a sperma mennyiségét, minőségét, számszerint mennyi van benne, és hogy életképesek e. nem árt ha túl van ezen a vizsgálaton a párod, mert előbb utóbb úgy is sor kerülne rá. szerintem is egyszerübb vele kezdeni, minthogy rögtön hormonokat kapj. ha kevesebb és gyengébbek a spermái, kap rá gyógyszert és megoldódik a probléma.
2008. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Szóval nem kell beutaló? Párom már holnap el tudna menni. A spermát ott kell produkálnia? És akkor most urológia vagy andrológia??Bocsánat, ha sokat és hülyeségeket kérdezek, de nem vágom mi a teendő. Ott ugye nem fogják azt mondani, hogy engem kell először kivizsgálni?!

Amúgy nem magánrendelésen voltam, mert pont itt bíztattak, hogy menjek el nyugodtan sztk-ba, mert foglalkoznak velem! Hát ennyire telt itt Tatabányán...

2008. nov. 3. 20:27
 7/19 A kérdező kommentje:
A hőgörbém is elég érdekes, számomra abból semmi nem derül ki...:-(
2008. nov. 3. 20:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szio, mindenkeppen valts orvost.

egyebkent az en nodokim amellett, hogy 28 napos ciklusaim voltak, ajanlott homeopatias cseppeket, ha akarok, ami még jobban rendberak lennt, és segiti a teherbeesest, es persze mindenekelott kivizsgalt, verkep, hormon, minden, stb, hogorbet is kert, hiaba elavult, erto szem azert sok dolgot ki tud hamozni.

ha pesti vagy, szivesen megadom az elerhetoseget, nagyon rendes, altalaban 6 ezret fizetek nala, se nem draga, se nem olcsó (szent istvanban dolgozik amugy, ha nem magánba szeretnel menni hozza, akkor amugy is lehet, a korhazban is ugyanolyan rendes kedves, turelmes, amugy nagyon naprakesz es nonemu)

2008. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Míg a párodat vizsgálják, addig a meglevö görbéidet elküldheted. A neten van több ilyen lehetöség, pl. babatervezok.otthona.net vagy ciklus.hu stb. Itt kiértékelik neked.

S keress magadnak egy másik orvost!

2008. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szegeden nagyon jók! (vizsgálat+produkció, be is lehet menni, nem kell beutaló, csak be kell jelentkezni) Feltétlen válts orvost, te vagy az első, nem az hogy neki meglegyen a fejpénze!

szorítok nektek!!!!

2008. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!