Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam néhány tünetet itt...

Olvastam néhány tünetet itt (szurkálás, ilyesmi), ami miatt érezhetem úgy, hogy babát várok. Ezek alapján menjek-e holnap dokihoz vagy sem?

Figyelt kérdés
Holnapra van nődokihoz időpontom egy sima vizsgálatra, de most nem tudom elmenjek-e,m rózsaszínes folyásom volt pici, és még az is lehet, h megjön holnapra (mondjuk akkor tuti nem megyek).Tesztet már vettem,de még nem merem megnézni,m múltkor 35 napra jött meg az eddigi bogyó utáni 28 napos után. Ma van a 28. napom.A doki ilyen picin úgysem tudja megállapítani,h van-e.Azt meg nem tudom jót tesz-e neki, ha megint "beleturkál" a doki.Amúgy áprilisban voltam utoljára nődokinál és minden rendben volt,remélem a babával is minden oké lesz ha összejön:) Várom a válaszokat!
2008. nov. 2. 18:46
1 2
 11/19 Grófházy ***** válasza:

megint uccsó:

"....Magyarországon a legérzékenyebb egyfokozatú terhesség-meghatározó teszt.

A nap 24 órájában elvégezhető!

A Qupido teszt alkalmas a terhesség legkorábbi kimutatására, hiszen a HCG jelenlétét már 10 mlU/ml koncentrációban is kimutatja.

A megtermékenyített petesejt beágyazódását követő 1. napon már biztos eredményt mutat.


Érzékenység: 10 mlU/ml


Kapható gyógyszertárakban, általában rendelésre."

2008. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mit jelentenek pontosan ezek az érzékenységek? mert ha jól gondolom az utolsó üzidből nem a %-ot..
2008. nov. 2. 19:13
 13/19 A kérdező kommentje:
Mit is jelent pontosan az érzékenység? mert ha jól gondolom nem a jól kimutatott arányt..
2008. nov. 2. 19:15
 14/19 A kérdező kommentje:
bocs,kicsit túlzásba vittem:) de köszi
2008. nov. 2. 19:16
 15/19 Grófházy ***** válasza:
Ezek az értékek azt jelentik,hogy mennyi az a legalacsonyabb HCG szint a vizeletben,amit a teszt képes kimutatni.Ez a homon csak terhesség esetén termelődik.Minél érzékenyebb a teszt(10-15 mlU/ml) annál kisebb mennyiség esetében már "megmutatja magát" a kis emberkeDe majd a doki bácsi mondja meg biztosra.Sajnos 100 %-os teszt nincsen.Arra viszont jó,hogy tudd,vigyáznod kell magatokra.
2008. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én már most is vigyázok:)
2008. nov. 2. 19:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Assze, erre az oldalra többször fogok jönni, mert itt nagyon gyorsan kapok választ a kérdéseimre, ami ilyenkor ugyebár nem jön rosszul:)
2008. nov. 2. 19:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia nekem a Clearblue már a mensi napján kimutatta. Ha holnap nem jön meg, nyugodtan menj el orvoshoz a vizsgálat miatt, de szólj neki, lehet, h terhes vagy. Valószínű megvizsgál UH-gal, de még biztosat ő sem fog tudni mondani. Nekem 6hetesen látott egy pöttyöt.
2008. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok...hát ma megjött, pedig már nem is akartam:( úgyhogy a tesztet még tartogatjuk egy darabig;)
2008. nov. 3. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!