Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam néhány tünetet itt...

Olvastam néhány tünetet itt (szurkálás, ilyesmi), ami miatt érezhetem úgy, hogy babát várok. Ezek alapján menjek-e holnap dokihoz vagy sem?

Figyelt kérdés
Holnapra van nődokihoz időpontom egy sima vizsgálatra, de most nem tudom elmenjek-e,m rózsaszínes folyásom volt pici, és még az is lehet, h megjön holnapra (mondjuk akkor tuti nem megyek).Tesztet már vettem,de még nem merem megnézni,m múltkor 35 napra jött meg az eddigi bogyó utáni 28 napos után. Ma van a 28. napom.A doki ilyen picin úgysem tudja megállapítani,h van-e.Azt meg nem tudom jót tesz-e neki, ha megint "beleturkál" a doki.Amúgy áprilisban voltam utoljára nődokinál és minden rendben volt,remélem a babával is minden oké lesz ha összejön:) Várom a válaszokat!
2008. nov. 2. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
milyen tesztet vettél?
2008. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Grófházy ***** válasza:
66%
én még várnék egy hetet
2008. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Corax, de azt írja, hogy csak akkor mutatja ki az eredményt ha már késett..
2008. nov. 2. 18:56
 4/19 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nekem a corax nem mutatta ki, de a claer blue igen. Ugy hogy ha nem lesz pozitív ne legyél elsőre szomorú. Én szorítok.
2008. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja és csak annyit, hogy ilyenkor csak egy 15mm nyálkahártyát lát majd amiben majd kb 1 hét múlva fogja észre venni a pete zsákot.1.válaszoló voltam
2008. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon:) Akkor még várok 1 hetet (ha kibírom:) és utána tesztelek, aztán utána megyek dokihoz is...remélem kell majd:D
2008. nov. 2. 19:04
 7/19 Grófházy ***** válasza:

nekem a clear blue nem jött be,2 hetes terhességet nem mutatott ki.Itt vannak érzékenység szerint:Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Clear blue: 50

Medi-lab: 20

2008. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy sikerűlt.
2008. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor egyik teszt sem tuti biztos...na szép, így örüljön majd az ember lánya:)
2008. nov. 2. 19:07
 10/19 Grófházy ***** válasza:

Uccsó előtti vagyok.

Qupidót innen tudsz rendelni,ha nincs agyógyszertárban :

[link]

2008. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!