Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már jelenthet...

Szerintetek ez már jelenthet babát vagy még nem érezhetem?

Figyelt kérdés

A 3. próbálkozós hónapban vagyok, nem azt mondom, hogy kiismertem a testem, de már azért észre veszem a változásokat. Aug.2-re nem várom. 28 napos ciklusaim vannak így a pém 19-re húzta be a ciklus.hu, bár 18.-án este éreztem ovu fájdalmat, viszont a mellfeszülésem csak a napokban múlt el. 3 napja főleg esténként hányinger jön rám. Nem durva, de felfordul a gyomrom olyan dolgoktól is amitől eddig nem. Hányni nem hánytam még. Van hogy napközben is rám jön, esetleg reggel. De este mindig.

Most éjjel meg kétszer is fel kellett kelnem pisilni, pedig nem szoktam felkelni éjjel. És reggel is majdhogynem rohannom kellett. Felfázni nem fázhattam fel, mert amúgy sem vagyok az a felfázós típus, na meg vigyáztam is.

Szerintetek?Ez lehet terhesség jele? Teszt még nem mutatná, és szerintem korai is lenne, hogy terhességet mutasson, hisz ha meg is termékenyült a petesejt, az még csak most ágyazódna be majd a héten. Nem tudom már mit gondoljak, szeretném, ha ez a hónap sikeres lenne, és azt h ezek a tünetek babát jelentsenek, de ha belegondolok akkor még korai lenne tüneteket produkálnom.


2011. júl. 25. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, mert mindenkinél más a tünet, de nálam a hányinger mindig később jelentkezett, kb.5-6 hetesen, először mindig a mellemen éreztem, hogy babát várok, főleg a mellbimbómon, amihez, ha hozzáért vmi, nagyon érzékeny volt.A pisilés meg pláne később jelentkezett, akkor már bőven tudtam, hogy terhes vagyok.

De szurkolok, hogy nálad jelentsen babát mindez!

2011. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanebben a cipőben járok mint te!2 hónapja próbálkozunk, én jul.29-re nem várom és nekem is először hányinger, aztán napok óta szó szerint 10 percenként pisilni járok éjjel- nappal!Én is korainak tartom a tesztet de pénteken kell megjönnie ha nem szombat reggel tesztelek!A párom szerint nőttek a melleim, meg nehezebbek mint szoktak, bár nem feszül és nem is fáj!Én is nagyon szeretném ha baba lenne, de kicsit félek is, hogy megint csalódnom kell!Szorítok neked is és csak azért írtam le, hogy ne érezd magad hülyének, mert én is ugyanezeket a tüneteket produkálom!Ha tudok valamit írok...nagy drukk neked!!!!!!!

2011. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, és a drukkolást is!Természetesen,ha kiderül valami akkor megírom. A mellem kicsit feszül, de nem fáj.

Kedves utolsó!

Remélem össze jött most mindkettőnknek. Én nagyon örülnék neki:)

Tesztelni nem akarok a nem vártig, mert csak elkeseríteném magam, főleg ha mégis megjön.

2011. júl. 25. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Lányok, nem akarlak elszomorítani titeket, de én is átéltem már ezt, és sajnos nem volt baba. Ilyenkor még nincsenek tünetek, ezeket csak azért észlelitek, mert nagyon szeretnétek babát, és a testetek produkálja. Ne figyeljétek a tüneteket. Remélem nem lesz igazam, de még ne éljétek bele nagyon magatokat. Nekem amikor ilyen volt még késett is két napot, kezdtem reménykedni, aztán hideg zuhanyként ért amikor ellőttem a tesztet, ami negatív volt és utána meg is jött.
2011. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korán, ezek inkább "babát szeretnék" tünetek. Ha racionálisan belegondolsz, még akkor is nagyon koraiak, ha amúgy tényleg babát várnál.
2011. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek 11-11-gyel. Mikor én is akartam, minden pici tünetre, ami volt, azt gondoltam ez baba. Aztán 2 hónappal később összejött. De ilyenkor az ember beképzeli. A hányinger kb. 6. hét körül van.
2011. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Nekem azt mondta a Dokim, amíg nincsen menstruáció addig Terhesnek tekintik a pácienst.

Nekem is az összes tesztem negatív.

De a menstruációm már több mint 2 hete késik.

Sem cisztám, semmi nincsen, egészséges vagyok odalent.

2011. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első gyereknél a mellfeszülés volt az első tünetem. Nagyon hamar, már a 32-33. nap környékén éreztem. És nagyjából ezzel egy időben az émelygést is. Nem erősen, de bármit ettem elkezdtem émelyegni.


A második gyerekkel semmiféle mell mizériára nem emlékszem, viszont nála már a 30-31. napon émelyegtem. Arra ébredtem, biztos voltam benne.


Nemrég a hasfájástól kezdve a hányingerig (majdnem hánytam... ) minden tünetet produkáltam, annyira, hogy meg voltam róla győződve, hogy terhes vagyok (pedig nem tervezzük/terveztük), aztán kiderült, hogy mégsem.


Úgyhogy biztosat a teszt és a doki mondhat. A tünetek meg... hihetetlen dolgokra képes az emberi agy!

2011. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, azt elfelejtettem leírni, hogy első terhességemnél a mellfeszülés mellett a másik "első" jel volt még az állandó pisilési inger...
2011. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este valami fura bizsergő érzésem volt az alhasamnál bal oldalon. Nem emlékszem, hogy éreztem volna ilyet már. Nem a gyomrom rendetlenkedett mert azt is éreztem és simán meg tudtam különböztetni. Elvileg nem nagyon lehet érezni a beágyazódást. De tegnap voltam 8-9 nappal az aktus után és akár lehetett az is. Az ovut szoktam érezni, de ez mi lehetett?
2011. júl. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!