Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnapra nem várom. Érezhete...

Vasárnapra nem várom. Érezhetem már a babát? Most furcsa a hasam, nem olyan mint szokott.

Figyelt kérdés
Olyan húzódó érzés, kicsit kellemetlen. Máskor csak fel puffadok.
2009. szept. 11. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ilyenkor ezek a "tünetek" még menzire is utalhatnak és babára is. Normális a menzi előtt amit írsz. Csak azért írom hogy ne éld bele magad. Ha jókor voltatok együtt jó esély van a babára.

Vasárnap reggel tesztelhetsz, de ha nega és nem jön meg, akkor pár nap múlva ismételd meg a tesztet.

Minden jót kívánok és drukkolok!

2009. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 8 hónapja nem sikerül. Már nagyon várjuk. Nehezek ezek a napok, mikor még nem érdemes tesztelni, de még meg sem jött....
2009. szept. 11. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is 8 hónapja próbálkozunk,nekem szerdán kellett volna megjönnie,szerencsére nem jött!nekem is ugyanúgy furcsa a hasam,meg a derekem pár napja nagyon fáj időnként,sőt még mensi jellegű görcseim is voltak,ami elmúlt!én nem értem a testem jelzéseit,mert a mensim nem jött meg,de a leírt tüneteken kívűl én mást nem érzek,ami szerintem nem jó:-(tesztelni még nem merek,(nem is értem hogy bírom ki)ha 7 végén sem jön meg,hétfőn azért már tesztelek,csak NAGYON félek a csalódástól!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!