Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki? A PG/53...

Segítene valaki? A PG/53 (ovutasztel) kilehet mutatni a terhességet? és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Allitolag minden ovutesztet lehet terhességi jóstesztként használni, csak sok mindent figyelembe kell vennni.En is epp azt csinalom:)Pl mikor kéne lenni peteérésednek kezdjük azzal...?
2010. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen tesztem van és már 10 napja fent van a hőm, mindjárt kipróbálom, hogy mit mutat,de szerintem páfránynak kellene benne lenni. De biztosra nem tudom sajnos. Majd megírom mit mutat nemsokára:-))

Te mikorra nem várod?

2010. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt az ovu tesztet használtam, nekem bevált. Ha termékeny vagy akkor páfrányos erezetű képet mutat a mikroszkóp. (tudod, nyál vagy cervix) Nekem együttlét után végig páfrányos maradt. Az elmaradt mensi első napján pedig +-at teszteltem. Azóta már 5 hónapos a picikém.

2010. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ellenpélda vagyok, mert nekem a nemvárt előtt páfrányos volt, mint ovu körül, de megjött. Menzi elején is páfrányos volt...
2010. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:40 vagyok megcsináltam de fele fele arányban van páfrány is meg kör de az egészet ilyen kristályos valami veszi körül. Hát nem sokat segítettem. Sajnos nekem is mensi alatt is mutatott páfrányt.:-(
2010. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mire jutottál, kérdező?
2010. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
semmire sem ,még nem jött meg és az ovuteszt sem mutat semmit.lehet ohgy inkább terhességi tesztet csinálok
2010. jún. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!