Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha szedek...

Lehetek terhes ha szedek gyógyszert? De a mellem nem feszül inkább csak fáj ha megnyomom, hányinger, de az csak néha és azok régebben is voltak..

Figyelt kérdés
és fáj a hasam és a derekam,de a hasam is vacakol,lehet szorulásom is van..és jópár napja nem voltam igazán wcn.ez a 2.hónapom a gyógyszerrel és rendesen megjött,nem volt kevesebb minden rendben volt.de most ezek nem hiszem hogy a menstruáció tünetei hiszen még van 2 hetem addig..és mindig beveszem rendszeresen,az orvoshoz is visszamentem,az első menstruációm előtt, és azt mondta minden rendbe szedjem tovább..
2008. nov. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezeket a tüneteket vagy bebeszéled magadnak, vagy nem jó a gyógyszer és váltanod kellene. Ha voltál orvosnál, és azt mondta minden rendbe, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kell. De ha ez a helyzet azóta van, mióta szeded a gyógyszer, szerintem állj le vele és válts.
2008. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
végül is te magad válaszoltál az össze kérdésre... a tünetek régebben is voltak, orvosnál is voltál, sztem maga a gyógyszer okozza a tüneteket, megváltozhatnak tőle a hormonjaid.
2008. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az első hónapba egyik se volt..
2008. nov. 2. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, orvosnak nem hiszel, de idegeneknek igen? Ilyen mértékű döntésképtelenséggel ne kezdj el dugni...
2008. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en 1 eve szedek gyogyszert, minden 1es honapban par nap van hanyingerem, hasfajas, fejfajas, mellfajas, de aztan elmulik. Eleinte aggodtam, hogy terhes vagyok, visszamentem a dokihoz, nem voltam terhes. Most minden honapban nem mehetek vissza azzal, hogy faj ez is meg az is. Ezek mell;khatasok, olvasd el a tajekoztatot, ezek elofordulhatnak, ha nagyon sulyos, vagyis nagyon faj a hasad, labad, stb, akkor azonnal menj vissza a dokihoz, mert akkor nem hiszem, hogy szedheted tovabb.
2008. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!