Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy könnyebben...

Mit tegyek, hogy könnyebben vegyem az akadályokat?

Figyelt kérdés
Juniusban elhalt terhességem volt, most próbálkozunk újra. Ma megjött a nem várt, pedig én teljesen beleéltem magam, hogy most sikerült. Sirógörcsöt kaptam, hogy mégsem! Hogy tudnám lazábban felfogni a dolgokat? Esetleg mivel segíthetném, hogy könnyebbben sikerüljön?
2008. nov. 2. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nehezen jött össze a baba,most 9 hetes terhes vagyok.Megosztom veled szívesen,hogy nekünk hogyan sikerült:Mensi első napjától ittam cickafark teát napi egy csészével+ szedtem egy Agnus Castus nevű homeopátiás szert.Peteérés után a cickafarkfű tea helyett palástfű teát ittam és az előbbi szer helyett egy másik homeopátiás szert kezdtem szedni,a Bryophillum D6-ot,ezeket egészen a mensi első napjáig.2 hónap alatt össze is jött így a bébi,pedig előtte sok olyan szomorú pillanatom volt,mint most neked.Szerintem próbáld ki te is!A homeopátiás szereket a babatervezok@otthona.net weboldalon tudod megrendelni a shopban,a teákat patikában be tudod szerezni.Sok sikert!
2008. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Háát ez nehéz dolog bizony! Először is lelkiekben túl kell tenned magad az elvesztett babán! És persze lazítani! Ami tudom nagyon nehéz, én is így voltam, mint te, bár nekem nem volt elhalt terhességem, de amíg a bébi nem sikerült, minden hónapban magam alá kerültem, amikor megjött! Aztán rájöttem egy hosszúra sikerült igen depis ciklus után, hogy ezzel magamnak ártok csak. Abbahagyok minden számolgatást! Sokat segített párom is, főleg azzal, hogy segített lefoglalni magam! Így gyorsan telt az idő, és a baba ezután 2 hónappal sikerült! A lelkiek nagyon fontosak ehhez! Sokat segít, ha találsz magadnak valami más célt, aminek alávetheted magad! Pl: fogyókúra, edzésterv, szépítőkúra, lakásfelújítási tervek, bármi, ami lefoglalja a gondolataidat!
2008. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!