Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki észlelt már nagyon hamar...

Ki észlelt már nagyon hamar tüneteket a terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mindenre.Hogy mikor és milyen tünetek voltak az elsők?
2010. jún. 18. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 5 hete lehettem terhes, mikor rettentő hányingerem volt, de olyan, hogy a fejemet nem tudtam felemelni a párnáról, a fejem is nagyon fájt, a melleim feszültek, forróak voltak. És akkor már 1 hete késett a mensim is... Aztán a pozitív teszt is egy tünet volt :D
2010. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menstruációm előtt egy héttel kezdődött, mellfeszülés ( de nem olyan, mint mensi előtt!! Feldagadtak a mirigyek, nem tudtam hason aludni), ha lefeküdtem,akkor elkapott a hányinger, ha felálltam hirtelen, akkor meg szédültem...
2010. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Január közepén "akcióztunk" és január végén nagyon fájt a derekam - nekem előtte ilyen soha sem volt, néha még kiegyenesedni sem tudtam, csak akkor még nem igazán tudtam, hogy a baba miatt van. :) S azóta is sokszor belenyilall valami a derekamba...

Aztán jött a mellfeszülés is, az is elég korán, szintén január végén, február elején, mondjuk ekkor már feltűnt az is, hogy nem jött meg. :)

2010. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 nappal a sikeres egyuttlet utan elkezdett fajni a csipocsontom, mint amit valaki kifele feszitget. Az ritka volt mikor mind a ket oldal. 28 napos a ciklusom es a 11. napon fogant a kicsi. Nemvart elott par nappal mar egyre jobban fajt a mellem, szurt az alhasam. Ehesebb voltam, tobbszor voltam wc jaraton, faradekonynak ereztem magam. Ez utobbiak nem tudom mikortol jelentkeztek. Aztan nemvart napjan emlekszem vendegeink voltak es ittam egy kis boroskolat, be nem csiptem, de utana hanyinger szeru rosszullet fogott el. Akkor mar gyanus volt, hogy nem egyszeruen kesik.
2012. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!