Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy változik a mellünk? Sok...

Hogy változik a mellünk? Sok mindent olvastam már a terhességgel kapcsolatban, de erről nem nagyon írnak.

Figyelt kérdés
Kinek hogy változott a mellbimbója, ill. az udvara a terhesség legelején? Érzékenység, nagyság, színváltozás?
2008. dec. 19. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A szine sötetbarna,jóval érzékenyebb és nagyobb.
2008. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal sötétebb lett, nekem 1-1 barna folt is megjelent rajta, lényegesen nagyobb a bimbó is, és a mell is. (Remélem, ez így is marad. :D)


25 hetes kismami

2008. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltok. Én még 2-3 nappal a nemvárt előtt vagyok, de bizonyos jeleket már érzek, amiket eddig nem. Így ez a melles dolog is. Úgy látom-láttuk a férjemmel, hogy az udvara nagyobb lett, a bimbóm is érzékeny, feszülni feszült, de most nem. Inkább olyan puha, finom a bőre-mondja a párom. Picit teltebb is.
2008. dec. 19. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sötétedik, de a mellbimbóm pl. meleg hatására úgy megduzzad, hogy megijedek tőle :), valamint a bimbó körül fehér kis dudoraim vannak.
2008. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!