Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tapasztalatok a kémiai...

Vannak tapasztalatok a kémiai terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kémiai terhesség az,amikor megtermékenyül a petesejt,de nem tud beágyazódni.Korai vetélésnek is nevezhető.Volt már valakinek esetleg ilyen?Sikerült e a következőt kihordani?
2008. nov. 3. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nekem eddig már volt kétszer is. És egy idősebb vetélés is. Plusz egy 21 hetesen

Az endokrinológusom kijavított, és megmagyarázta, hogy ilyen nincs, hogy kémiai terhesség. Terhesség van, aminek vége lett. A papírjaimra is azt írta mindenhova hogy koraterhességgel vetélés.....

Kiderült most (6 év szenvedés után), hogy pajzsmirigy problémám van, és ezért vetéltem el állandóan, remélhetőleg a következő babó sikerülni fog.

Neked most az volt? Mivel volt igazolva a terhesség? (doki, vagy teszt?)

Nagyon fájdalmas mensi szerű dolog de annál százszor rosszabb, nagyon bő, darabos, sőt fél tenyérnyi darabokkal, rosszulléttel általában.


Én már megfogadtam, hogyha nem jön meg nem parázok, várok még két hetet, és után fogok tesztelgetni, mert így nagyon rossz, hogy tudja az ember hogy baba van, aztán mégsem lesz. :(

2008. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:)Köszönöm válaszod!Nekem most volt ez, 1 hete ment el.:(A teszt pozitív lett,erősen,aztán 6 napra rá elkezdtem vérezni,irány a kórház,és az uh.n már nem volt semmi.Vettek vért,és már nem volt benne hcg.Nekem dokim mondta így h "terhesség nem igazolható,kémiai terhesség gyanúja merült fel".Minden orvos mást mondott,volt aki azt mondta h a teszt csalt.Pedig én tudom h nem csalt,egyértelmű terhességi tüneteim voltak!Én pcoses vagyok,Clostilbegyttel lettem terhes,nem tudom hallottál e már erről..és asszem h vékony volt a nyálkahártyám,6 mm,amiben nem tudott megkapaszkodni a babó:(Neked még nagyobb a kálváriád:(De ha már így rájöttek h mi a baj,talán a mostani sikerül majd!:)Én abban reménykedtem,h ez után könnyebben fog megtapadni,mert mondják h a vetélés erősíti a méhet.Szorítok neked!
2008. nov. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!