Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyből a meddőségibe?

Egyből a meddőségibe?

Figyelt kérdés

Elmentem a nőgyógyászhoz ma az sztk-rendelésre,és mondtam h közel egy éve próbálkozunk és szeretnék egy bővebb kivizsgálást,erre is nehezen szántam rá magam..

kérdezte h kérek e rákszűrést,mert ő csak ezt tudja megcsinálniés adott egyx telefonszámot a pasi a meddőségi kp-ba dolgozik Pesten.Tényleg nem tudott volna elküldeni sehova?ez túl gyorsnak tűnt nekem.teljesen letörtem!


2010. jún. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez NEM azt jelenti, hogy meddö vagy, hanem ott foglalkoznak olyan vizsgálatokkal, hogy van-e akadálya a tehetbeesésnek. Elég buta elnevezése van, de ez az a hely, ahová célszerü menni, ha egyszerü nögyógyászati vizsgálat alapján nincs feltünö eltérés, itt vizsgálnak hormonszintet, peteérést stb. Ne ess kétségbe, nincs rá semmi okod.
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért egy sima sztk-s rendelésen is kellene legalább, hogy csináljanak egy vérvételt, uh-ot, nemcsak rákszűrést.

Szerintem keress fel másik orvost, ez gondolom nem akart veled foglalkozni.

2010. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat44igen értem én h nem biztos h meddő vagyok csak ő nem csinált semmilyen vizsgálatot!!!ja de egy rákszűrést!
2010. jún. 17. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbáld meg úgy felfogni, hogy legalább nem vesztegeti az időtöket felesleges laborokkal meg látszatkezelésekkel. A meddőségi centrumban célzott vizsgálatokkal erre szakosodott orvosok néznek meg. Ha nincs gond megnyugtatnak, ha valami kezelés kell, akkor meg nem kísérletezgetnek, hanem segítenek. Ne keseredj el!
2010. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ez egy nagyon jó döntés volt az orvostol. Engem kedden műtöttek átjárhatóságit csináltak és kiderült, hogy csak lombikkal lehet babám. 2 évig ettem a sok bogyót, meg az inyekciókat kaptam mind hiáb! Legaláb ti elejét tudjátok venni a dolgoknak. Ha egy évig nem jött a baba ott tuti van valami. Nem igaz aki azt írta , hogy 1 év nem idő. De igen is sok idő mert 12-szer már sikerülhetett volna! De csak pozitívan ugyhogy irány a meddőségi!Üdv:Andi!
2010. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok. Én is voltam SZK-n nőgyógyászaton. Mondtam a dokinak, hogy egy éve próbálkozunk a babával. Előtte egy évvel voltam maszakba.Csináltak akkor uh-t is, és azt mondta a doki mindent rendben lát. Sztk.n szinte kiröhögött a doki, hogy ne aggódjak 30 évesen 1 év után.... aztán mikor mondtam neki a körülményeket, hogy a párom olyan helyen dolgozik ami káros lehet(Igaz őt megnézték elvileg oké), majdhogy nem azt mondta oké menjek magán rendelésére és meglátjuk mit tehet. Most akkor???? Jobban járok ha magam elindulok egy meddőségi központba ahol tényleg kivizsgálnak tetőtől talpig, és nem fizetem rá az összes kis vagyonomat.

Szerintem ne félj oda elmenni. Tuti biztosabb munkát végeznek. Környezetembe sokan voltak már, és mi is elmegyünk ősszel ha addig nem történik semmi. Drukkolok.

2010. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

nem is félelem hanem az h nem Pesti vagyok és az utazás bizony és a magánrendelések ez mellett is nagyon sok azthiszem helyben keresek valami megoldást...azt még nemtudom mit :S mégegyszer köszi mindenkineka tanácsot!!

2010. jún. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!