Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program alatt kapott...

Lombik program alatt kapott hormon inekcioktol meg lehet hizni?

Figyelt kérdés
lanyok ,mik a tapasztalatok,torvenyszeru hogy a lombik elott kapott serkento inekcioktol hizni fogok,hiaba vigyazok az etrnedemre?
2010. jún. 16. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Elvileg azt mondják a dokik, hogy nem lehet hízni tőle.Nos én világ életemben sovány voltam, hiába csináltak velem akármit nem tudtam meghízni.Én kb 18 kg-ot szedtem fel a lombikok alatt, pedig nem vagyok nagyétkű sem.Utána sajna csak nagy nehezen ment le.Én így jártam. Egy ismerősöm szintén, de nem törvényszerű, nem szeretnélek elijeszteni.Sok sikert nektek!
2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, akkor itt van az én példám. Egy grammot nem híztam a hormoninjekcióktól. 55 kg-os voltam a kezelések előtt és után is. Az más kérdés, hogy leszívás és beültetés után elég nagy volt a pocim, de az a víztől volt. Sok sikert. 26 hónapos kisfiú Anyukája
2010. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tartottam ettől, de nem hogy híztam hanem le is ment 2-3 kg.

Én most vagyok túl az első sikertelen lombikon, de már alig várom hogy a fagyi babáinkat visszakapjam.

Sok sikert és ne izgulj!

2010. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Én egy sikertelen lombikon vagyok túl, most vágunk bele majd a másodikba. Egy grammot sem híztam, 46 kg voltam és vagyok. Inszeminációim is voltak (5), amikor Closti és Decapeptylt kaptam, akkor sem mentek felfele a kilók. szerintem ez nagyon alkattól függő. Sok sikert!
2010. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!