Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 17....

Ma vagyok a ciklusom 17. napján. Ma reggel is és tegnap reggel is negatív volt az ovu tesztem (és a mai halványabb). A ciklusom általában 35 napos. De hasszurkám és folyásom 2 napja van. Most volt már vagy lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
VAn itt a neten ahol kitudod számíttatni hogy pontosan mikor van a Pé-d?!
2008. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 35 napos a ciklusod akkor ha nem tévedek a 21. ciklusnapon kell hogy legyen peteérésed. addig még lehet pozitív az ovu teszted. De attól lehet hamarabb a peteérésed.
2008. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet NEM a reggeli első vizeletből kell csinálni, hanem délután a legjobb, s előtte kb. 2órán keresztül nem ajánlott inni.

[link]

Elképzelhető, hogy később lesz pé, szóval ne hagyd abba a tesztelést, viszont délután 5körül tesztelj, ne reggel!

2008. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Holnap délután fogok tesztelni!


Remélem nem csúsztunk le róla mert eléggé szurkál a hasam 2 napja.

2008. okt. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!