Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt hány nappal...

Mensi előtt hány nappal szokott jelentkezni a barnázgatás?

Figyelt kérdés

Mi a jellemző általában?

Eddig még nem nagyon figyeltem magam, és kíváncsi vagyok, hogy Nálatok mikor szokott jelentkezni, hogy viszonyítani tudjak! Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. okt. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 2 nappal előtte .
2008. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-4 nappal előtte. Nekem augusztusig 4 nappal előtte volt, elmentem dokihoz, kértem nézze meg van-e probléma, megmutatta a belsőmet, mondta hogy ez nem gond, azóta 2 nappal előtte van csak.
2008. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt mondta, hogy ha megfogan a baba, akkor elmarad a barnázgatás is, vagyis onnan fogom sejteni, hogy nem jön meg és sikerült.
2008. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem általában egy nappal előtte szokott lenni, de ebben a hónapban 6 napig tartott előtte! Mikor babás voltam nekem az első három hónapban akkor is volt a mensi idején, de normálisnak számított!
2008. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem soha nincs mensi előtt barnázgatás.

Egyszerűen reggelre megjön reggelre és ennyi.

2008. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2008. okt. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!