Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő, mire egy pár...

Mennyi idő, mire egy pár eljut az IVF-ig?

Figyelt kérdés
Még a kivizsgálás elején tartunk, de úgy néz ki, sajnos csak ezzel a módszerrel lehet babánk. Kb. hány hónap, mire elkezdhetjük a lombik-programot? Milyen vizsgálatok vannak előtte? Volt már valaki hasonló helyzetben? A BMC-be járunk.
2008. okt. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kedden jártunk ott, nekünk Koncz főorvos azt mondta, hogy dec. 10-körül lesz meg minden vizsgálat eredménye, akkor tudunk leülni megbeszélni a továbbiakat.

Nem tudom Ti hol tartotok, nekem holnap lesz az első vérvételem, szerencsés időben mentem, a HSG meg a következő menstruáció utáni egy-két napban. Érdekelne nagyon, hogy Nektek mit mondtak, hogy miért gondolják, hogy a lombik a megoldás és mikor és ki javasolta, hogy oda menjetek?

2008. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk még csak egy spermavizsgálat volt, de azt mondták, lesz még egy, és ha az is ilyen rossz, csak az IVF marad :( Szóval mi még biztos, h sehol sem tartunk hozzátok képest.. Nektek miért javasolták az IVF-et? Mikor kezdték el nálatok a kivizsgálást? Örülök, hogy ennyi jót hallok a BMC-ről :)
2008. okt. 30. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi különös eset vagyunk, magunktól mentünk, vagyis nekem éveken át vérzés zavarom volt, amit fogamzásgátlóval javítottak meg. Fél éve vagyok "jól" ennyi idő óta tudunk próbálkozni a babával, de nem jön. Tehát még ez a fél év nem idő, de ha belevesszük azt a 2-3 évet amikor esélyünk se lett volna, mert kitudja mi okozta a bajt, már nem 6 hónapja szenvedünk. Ismerősöm javasolta ezt a helyet, miután felhívtam, hogy félek, visszaáll az állapot, ami eddig volt és nem szeretném az időt tovább húzni. 29 éves elmúltam már. Olyan helyre akartam menni, ahol nem az a cél, hogy minél többet kisajtoljanak az emberből, hanem hogy baba legyen. Az első konzultáció Koncz doktorral volt, és mivel tudtam akkor már, hogy meg fog jönni, adott is beutalókat, hogy a vérvételt el tudjuk kezdeni, ne húzzuk az időt. A 21. napi vérvételen lesz a férjemnek a spermavizsgálata és a vérvétele, aztán amikortájt nekem a hsg, akkor neki a második spermavizsgálat meg a hormonvizsgálat ha valami nem stimmel a spermáival. Tehát még nem ajánlottak lombikot se inszeminációt, hanem "csak" azt derítik ki, hogy mi az oka annak, hogy nem jön a baba. Ha van kedved levelezni, szívesen veszem!
2008. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!