Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor ajánlott meddőségi...

Mikor ajánlott meddőségi klinikára menni? És hogyan kell oda menni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy a doki rendel be,vagy magamtól is be lehet jelentkezni! Már egy éve próbálkozunk és semmi! Nem tudom, hogy hová érdemes menni (Budapesten), ahol normálisak. És mennyibe kerül? Tudtok segíteni? Elsősorban azoknak a válaszait várom akik tapasztalatból beszélnek majd!
2008. okt. 30. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már egy év után érdemes. Kérj beutalót a nőgyógyászodtól.Be kell jelentkezni előre természetesen. Hogy hova érdemes menni...ha számít a pénz, akkor a Szent János Kórház Budai Meddőségi Központját ajánlom.Ott "csak" a gyógyszerekért kell fizetnetek, a vizsgálatok ingyenesek.(hidd el, az injekciók sem kerülnek kevésbe, sőt:(

Egyébként nekem jó tapasztalataim vannak, egyetlen hátrányuk, hogy sokat kell várni, mert rengetegen vannak. De szakmailag-emberileg szerintem profik.

Mi is így várjuk a kislányunkat januárra.

Remélem, segítettem.

2008. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Általánosságban 1 év sikertelen próbálkozás után először a nődoki megkezdi a kivizsgálást ( hormonvizsgálat mindkét félnél, spermakép, tenyésztés, Hsg ). Írhat elő hormonkúrát stb. De szerintem, kérésre rögtön átirányít egy meddőségi centrumba, ahol mégiscsak speciálisan a ti problémátokra koncentrálnak. A pesti helyekről sajnos nem tudok tanácsot adni. Mi vidéken járunk a Kaáliba, nagyon pozitív benyomást keltett bennünk az ottaniak hozzáállása, sok reményt ad... Tényleg igaz, hogy sokat kell várni két időpont között, sok a páciens és kevés az idő...

Az áraik nem túl olcsóak, egy konzultációért, amiben néhány vizsgálat is van 13000 Ft-ot kell fizetni. De ha olyan vizsgálatot/ beavatkozást kell elvégezni, amit támogat a TB, akkor én vissza szoktam menni a nődokimhoz, és megcsinálja a kórházban TB-re. Így a költségek kisebbek...

Remélem segítettem. Móni

2008. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hónap után mentünk, de előtte nem volt minden rendben, már évekkel előtte küzdöttünk, hogy normálisan menstruáljak. Ha rendben voltál és nem volt vérzészavarod se amit kezeltek, se egyéb problémád, akkor 1 év ami után érdemes, Neked épp aktuális, vagyis Nektek.

Mi ismerősön keresztül jutottunk el a Budai Meddőségi Centrumba. Teljesen ingyenes és tényleg profik az ott dolgozók. Már leírtam egy párszor, de megható volt azt látni, hogy az örömtől zokogva jöttek ki párok, hogy SIKERÜLT, JÖN A BABA!

Örülök, hogy nem a Kaáliba mentünk. Egyrészt, ha annyira jók és mindent a a babákért tesznek meg, akkor miért kerülnek egyes vizsgálatok anyira sokba, amit a TB is támogat, másrészt pedig itt a Budaiban van Koncz főorvos/tanár meg még kitudja milyen titulusa van, aki tényleg szívvel-lélekkel azon van, hogy jöjjön a gólya és nem azon, hogy minél több pénzt sajtoljon ki a nyomorultakból, akik már feladtak mindent.

2008. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nekem is ajánlott egy klinikát a dokim, valószínűleg oda fogunk menni! Megnyugtattatok nagyon! Bízom benne, hogy nálam és persze nálatok is nemsokára bekopogtat a gólya csőrében egy apró gyerkőccel, aki a megédesíti majd a napjainkat!
2008. okt. 31. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!