Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnék nem ennyire...

Hogy tudnék nem ennyire görcsölni a témán?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, még csak ez volt az első próbálkozós hónap, de nem jött össze. Ma megjött:S És nagyon el vagyok keseredve... Annyira beleéltem magam. Vezettem a görbémet, volt peteérés, de csak előtt 2 nappal tudtunk együtt lenni..és utána 2 nappal. Lehet, hogy ez a sikertelenség oka vagy nem tudom..DE most már mindenféle gondolat van a fejemben:( És nagy üresség..:S Annyira szerettem volna:(
2010. jún. 13. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, nem kell total ragorcsolni, nekunk a 4ik honapban jott ossze, nem mindenkinek sikerul elsore:)

22hkm

2010. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha semmiféle görbét nem vezetnél, nem idöre szeretkeznétek, hanem csak azért, mert éppen kedvetek van hozzá - sokkal gyorsabban leszel terhes, mintha "tudományosan" akarod elérni. Nem véletlen, hogy a legkönnyebben akkor lesz valaki terhes, ha nem igazán akarja, vagy nem optimális az idöpont.
2010. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szeretkezünk amikor kívánjuk, nem időre:) A görbét azért kezdtem el vezetni, hogy megállapítsam mikor vagyok termékeny, meg hogy egyáltalán van e peteérés:) Ennyire még nem görcsöltem rá szerencsére:) Csak azt hittem elsőre sikerülni fog..:D
2010. jún. 13. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se vezess még görbét, nyugodtan bízd a természetre. Nekünk a 3. hónapban jött össze, és ez gyorsnak számít. Nyugi, nektek is hamar összejön. Azt mondják 25% az esély, ha megfelelő időben vagytok együtt, így ha az első hónapban nem sikerül, nem jelent semmi rosszat! Nyugi, ne számolgass, ne agyalj rajta, csak éljétek az életet, és a baba jönni fog.
2010. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld a méhnyaknyák váladékot, a 12-15. nap között amikor a legnyúlósabb, akkor vagy termékeny, nekem mindháromszor bejött :-)
2010. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem görcsölés, amit csinálsz.:)

Csak csalódtál, van aki ezt csinálja 1-3-5-8 éve. Ott már van görcs a sok kínlódástól és fájdalomtól.

Nade nálad semmi gond nem lesz, majdnem, hogy papírforma, hogy elsőre nem sikerül.

Vezesd csak nyugodtan a hőmérsékleted, mert okos dolog ha rálátásod van a ciklusodra és szeressétek egymást a pároddal.:)

A baba meg jön. Majd a következő hónapban! :)

2010. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nálam úgy csitult a görcsölés, hogy már lassan 2 éve nem jön össze, és belefáradtam. Sikertelen műtét, inszemek, és most a lombikra készülünk.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugo attól hogy nagyon szeretnéd, nem fog később jönni :) Legyetek együtt pé ideje körül sokat és tuti összejön.

A mostanában divatszó "rágörcsölésben" én nem hiszek, ismerek olyanokat akik szintén nagyon alartál (divatszóval élve: "rágörcsöltek") és pár hónap múlva mégis lett baba.

2010. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!