Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses után 1-2 nappal együtt...

Menses után 1-2 nappal együtt voltunk a párommal, mannyi az esélye a teherbe esésnek? Kb utánna 3. -4. napra görcsölni kezdtem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát erre sokaktól fogod azt a választ kapni, hogy nagyon kicsi vagy semmi.

Én a mensi utáni napon voltam együtt a párommal kúppal,(máskor volt gumi is)és mégis terhes maradtam.

Esély mindig van.

2010. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még mensi alatt is van esély. Így meg aztán pláne! Persze, százalékban kifejezve nem annyi, mint középidőben, de azért a 20% szép arány :))) lehet, hogy beleesel, erre nem lehet alapozni! Remélem akarjátok a babát, mert ha nem, orbitális felelőtlenség. A megszakítás nem védekezési forma, csak oroszrulett más ember életével! Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél! L27
2010. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Igen tervben van a bébi:)Nem lenne probléma ha becsúszna mert régóta szeretnék,és a párom sem tiltakozik ellene:)Sajnos idáig nem sikerült a teherbe esés pco miatt,próbáltam már clostit is, ugyan volt peteérés de nem estem teherbe:(Jó lenne ha összejönne:)Azóta is folyamatosan görcsölgetek,de lehet szimpla fölfázás:(
2010. jún. 1. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!