Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet babás görbe? Bocsi a...

Ez lehet babás görbe? Bocsi a görbés kérdésért.

Figyelt kérdés
44 napos a ciklusom. 22. napon volt elvileg ovu. sokszor voltunk együtt. Ez lehet baba? Reménykedhetek? Napközben mindig 36.9 és 37.1 között van. Nem szokott így lenni. Biztató? [link]
2010. jún. 13. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet baba, mondjuk a peteérést rossz helyre húzta, az biztos:) Viszont a hőd szépen fent van, reméljük, fent is marad. Ha marad, akkor jövő héten már tesztelhetsz egyet:)
2010. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sőt, az is lehet, hogy csak a 26-on lett meg az ovu. Még elég korai lenne bármit mondani, de nagyon szépen mászik felfelé:) drukkolok.
2010. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

4 nap múlva derülhet ki leghamarab, hogy babás-e a görbe. Jelenleg csak annyi látszik rajta, hogy volt ovulációd. Amíg ki nem marad a vérzésed, csak a hormonszint látszik a görbén, baba nem.


Jó babásodást!

2010. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok!
2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 26. ciklusnapodon lehetett az ovuláció.
2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem csúsztunk le mivel a 26. napot írtátok ovunak. Majd megírom mi történt. Sziasztok
2010. jún. 13. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 22. napon volt a pé, nem a 26-on. Akkor volt pozitív az ovuteszt, és a nyákod is arra utal, hogy akkor volt. És a hő esése, majd visszaugrása is arra utal. Úgyhogy szerintem nem a 26 napon volt, hanem a 22-en.
2010. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én írtam először a 26-ot, ez nem biztos, de még az is lehet...hiszen, ha a 22-en volt, akkor 24-en miért volt pozitív az ovuteszted? De mivel én is jártam így (:))ezért mondom, hogy lehetett akár mindkettő. És bár a nyák a 22-ére utalna, a hőd utána nem felment, hanem leesett... de ettől még simán lehet 22 mégis.
2010. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen érzéseim szerint is 22 de még nem nagyon figyelgettem így. Sajnos pg 53-at használok és hát szerintem kukába megy. Nekem nem igazán válik be mert múltkor mensi előtt 3 nappal is páfrányos volt aztán meg mikor mensi közben csináltam akkor is páfrányos lett:-D Köszönöm, hogy írtatok és hogy drukkoltok.
2010. jún. 13. 23:53
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]

Mára is ugyanott a hőm. Mostmár kiváncsi vagyok. Hányadikán teszteljek ha nem jön meg?

2010. jún. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!