Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb görbés kérdés. Szerintet...

Újabb görbés kérdés. Szerintetek jó helyre húzta az ovu napját?

Figyelt kérdés

[link]



Szeretném, ha vetnétek rá egy pillantást, és megírnátok a véleményeteket. Vajon mikor lehetett ovu? Ha akkor amikor behúzta, akkor miért lett neg. a teszt, ha pedig nem akkor, mikor fog megjönni vajon? Vagy mégsem akkor lehetett mikor a program behúzta? Nagyon nem várnám.

Köszönöm a segítségét mindenkinek, aki ir róla pár szót. És bocsi azoktól, akiknek már égnek áll a hajuk, ha görbét látnak :-))


2011. márc. 28. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 24. ciklusnapon volt talán ovud, legalábbis akkor, ha továbbra is fennmarad a hőd. 7 nap múlva ne várd. Nekem is pont így jött össze a kislányom. Egy jó tanács. Ne csak középidő környékén legyetek együtt, hanem máskor is, mert sose lehet tudni, nem később van-e ovu. Nekem ez volt a szerencsém, hogy pont jókor voltunk együtt.

Egyébként nem tudom miért áll egyeseknek égnek a haja a görbék láttán. Én szívesen elmondom a véleményem, ha pedig nem akarom, akkor negatív véleményt biztosan nem írnék oda.

2011. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál nekem. Remélem tényleg nem jön egy hét múlva.

Szerencsére a Többség nagyon rendesen válaszol a kérdésekre, de tudod, itt is vannak kivételek...mint mindenhol. Na, Rájuk írtam, hogy égnek áll a hajuk a görbéktől. :-)

2011. márc. 28. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 24.-25 napon volt
2011. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ! Jó lenne, ha az az egy árva 18-as karika meghozná a sikert :-))
2011. márc. 28. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is 24.-25.-én volt pé-d...13+2km V.
2011. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Neked is, hogy irtál. Akkor már nem marad más hátra, csak a drukk :-)
2011. márc. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!