Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy újabb görbés kérdés....

Egy újabb görbés kérdés. Lehetett pé, vagy tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

A múlt héten már belinkeltem kétszer a görbémet, persze mindig más-más kérdés jutott eszembe. Most pont az foglalkoztat, hogy vajon lehetett-e már peteérés, vagy egyáltalán tüszőrepedés? Úgy olvastam, ha cikk-cakkos a görbe, akkor nem igazán. Véleményeket szeretnék kérni, ha tudtok segiteni. Vagy lehet ennyi adatból lehetetlen megállapitani? Első görbém, ezért is bénázok olyan sokat. Köszönöm szépen előre is.

Ja, a görbém:

[link]


2009. jún. 6. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem a 14. napon volt, nem jol huzta be a ciklus.hu. és jokor is voltatok együtt.

ha fenn marad a höd és emelkedik akkor volt tüszörepedésed. és ha fenn marad a nemvártig az lehet baba.

32

2009. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi, aranyos vagy, hogy igy biztatsz. Én meg pont azon pánikoltam, hogy ma reggelre leesett a hőm. Neked pedig gratulálok, úgy látom a 32-es számból, hogy már nem sok van hátra, és láthatod a Picúrkádat :)
2009. jún. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!