Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Clostyt szedek biztos...

Ha Clostyt szedek biztos megjön ha nincs baba? A closty mindig vált ki menstuációt ha nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Második hónapja szedem a clostyt. Előző hónapban megjött rendesen 28 napja. Most ebben a hónapban már a 31. napon vagyok és nem jött, már lassan két hete fájdogál a hasam alja. Nincs vizes folyásom mint mensi előtt szokott. 28. napon csináltam egy tesztet negativ lett.
2010. jún. 13. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj holnap is egy tesztet. Ha negatív, várj egy hetet és akkor újra tesztelj. Ha az is negatív, akkor mindenképpen menj le orvoshoz, mert láttam és hallottam már olyat, hogy volt baba, de a teszt nem mutatta ki. Élő példa a keresztlányom.
2010. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megjön, a closti nem mensihozó hanem peteérés serkentő. ha mégsem volt péd akkor lehet hgoy nem jön meg a mensid a megszokott időben. voltál uh-n a hónap közepén?
2010. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, hogy attól meg kell jönni, ha nincs baba, és mivel nem jött, biztosan baba van a dologban. Már kb. a 60. napon vagyok, és még mindig nem jött meg. De baba nincs.
2010. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!