Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-28 naposak a ciklusaim....

26-28 naposak a ciklusaim. Megőrült a szervezetem?

Figyelt kérdés
Mensi okt 11. -e. Peteérés okt 18. -a (ovuteszt pozitív). Okt 28. (ovu teszt pozitív du 14.30-kor) okt 29, reggeli ovuteszt pozitív, most esti negativ. Reggel sosem szokott pozitív lenni nekem.2 napja erős fehér sűrű folyásom van és mensis fájdogálás.
2008. okt. 29. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy a cicik 2 napja viszketnek,szúrogatnak,olyan mintha kilennének tömve valamivel.
2008. okt. 29. 18:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszi,mert ilyen még nem fordult velem elő,mi lehet?? járt már valaki igy??
2008. okt. 29. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy terhes vagy? Nekem akkor volt az ovuteszt pozitiv ilyen sokkal az ovulacio utan, amikor terhes lettem, valamint a tobbi tunet is stimmel. Az, hogy most van egy negativ ovuteszt, meg nem jelenti azt, hogy nem estel teherbe.
2008. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az első terhességemnél ovu tesztet használtam a terhesség kimutatására csak úgy kiváncsiságból. Reggeli vizeletből pozitiv lett az ovuteszt a mensi előtt 2 nappal. Aztán a terhességi teszt is pozitiv lett a mensi napján. A múlt héten kiváncsiságból teszteltem mert olyan érzésem volt, hogy megint sikerült teherbe esnem. Az ovu teszt szombaton reggel pozitiv lett. Már kezdtem is örülni, de sajnos hétfőn reggel a terhességi teszt negativ lett és még aznap megjött a mensi. Most én sem tudom, hogy mit mutatott ki a teszt a reggeli vizeletből.

Az első terhességnél Gabriel ovu tesztet használtam, most pedig a DM-ben vásároltam egy tesztet Corax a neve.

2008. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
CSAK és kizárólag gyógyszertárban szabad ilyesmit vásárolni! Ott biztos és megbizhatóbb, (és nálunk legalább is)garanciát vállalnak rá.Szóval ha nem jó a teszt elvileg ingyen csere van! Mert ha nálunk igen, akkor mindenhol. Esetleg elfelejtik közölni.
2008. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy, tesztelj, majd írd meg!:)
2008. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most reggel megint negatív az ovu teszt.viszont nem tudom mikor kéne megjönnie.mert ha mensi első napjától számítom,akkor nov.7-e,viszont ha a peteérést nézem akkor ugyebár pé után 14-16 nap,akkor nov 1-2-a.

Köszönöm a válaszokat! és megírom mindenképp,de félek megint csalódok :(

2008. okt. 30. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csinálj, ne ovu tesztet!
2008. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!