Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres a ciklusom, ovuláci...

Rendszeres a ciklusom, ovulációm is van. Most szeretnénk a második gyereket és már két hónapja próbálkozunk, de semmi. Az első első hónapban összejött, igaz több évvel ezelőtt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mi lehet a gond?

38éves vagyok talán ez lehet a gond.Nagyon félek hogy nem lehet több gyerekem.Kérlek titeket ha valaki járt már igy segitsen .


2007. nov. 29. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kor sok esetben nem gátló tényező. A méh egy kicsit elöregszik ugyan, ezért a megtapadás nem olyan egyszerű, esetleg emiatt kicsit tovább kell próbálkoznotok.De 2 hónap még nem olyan nagy idő, az csak 2x-i próbálkozást jelent, ne keseredj el!! Ha nincs semmi krónikus betegséged, szervi bajod, akkor előbb-utóbb sikerülnie kell!!
2007. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kor számít valamennyire, de kérlek, ne öregíts! Tavaly 38 éves koromban fogant meg nekem is a 2. baba, 2 hónap után. Szerintem ne görcsöljetek, össze fog jönni! Drukkolok!
2007. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia!Én is igy vagyok igaz fiatalbb vagyok,de mi is a másodikat tervezzük,ill. már egy sikertelen hónap áll mögöttünk el is vagyok keseredva,de remélem nem kell annyit várni rá és gyorsan össze jön!Sokan azt mondják a második nehezebbe sikerül mint az első,talán nem igy lesz....sok sikert és kitatást tudom nehéz!
2008. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!