Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem nagyon csináltam ovu...

Még nem nagyon csináltam ovu tesztet, ez volt az első hónap. Mi lehet a gond? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt csináltam egy halvány pozitívat, majd tegnap egy erős pozitívat, ma pedig egy nagyon halvány pozitívat. Lehet, hogy csak egyetlen napon csináljak igazán pozitív tesztet? A hőmet is most vezetem először ebben a hónapban kezdtem. Tegnap felment 0,3-mal ma viszont leesett 0,4-el. Mitől lehet ez? Vagy ez normális? Úgy gondolom, hogy tegnap lehetett a peteérésem, de akkor miért ment le mára a hőm? Köszönöm
2011. máj. 17. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Peteérés a full pozitív teszt utáni napon van, amikor már halványabb, és akkor esik a hő is. Jól csináltad a teszteket. Együtt is voltatok? Drukkolok nagyon!
2011. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már elő is készültünk napokkal ezelőtt, hogy tuti ne hagyjuk ki az alkalmat, most azt hiszem egy darabig lesz szünet, mert már kezdünk fáradni:)

Nekem csak az a fura, hogy csak egy napig volt magasabb a hőm, de az csak 36,7 és másnap már csak 36,4. A babatervezo.hu-n úgy láttam, hogy 3 napig van fent a hő peteérés után, csak azért volt fura nekem a hőm, hogy ilyen gyorsan esett.

köszönöm a választ:)

2011. máj. 17. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

A hőd most fog felmenni majd és fent is marad. Ha sikerült a baba, akkor még jódarabig :) Ha nem sikerült most, (akkor sikerült legközelebb ;)) akkor majd visszaesik.


Úgy értelmeztem, hogy tegnap volt full pozi a teszted, ma meg halványabb. És ma is esett le a hőd; szerintem ma volt akkor peteérésed; most fog csak felmenni a hőd majd.


Azt viszont nem értem, hogy még csak kora du. van, mikor csinálod az ovu teszteket?

2011. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13:00 körül szoktam. Azt írta, hogy reggel 8 és este 10 között érdemes, és inkább a délután órkában. Nekem ilyenkor alszik a lányom,azért csinálom korábban. Miért? Nem ilyenkor kellene? Kb nulla tapasztalom van még a tesztek terén.
2011. máj. 17. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Dede, én is úgy tudom, hogy délután kell, de valahol olvastam, hogy a kora esti óra a legjobb. A reggeli pedig semmiképp, hiszen akkor koncentráltabb a vizelet és téves pozitív lehet. Nagyon drukkolok :) és gratulálok a Kislányodhoz :)
2011. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!! Ma már megy fel a hőm, remélem most lesz kistesó:) Nagyon megszeretgettük egymást a hónapban:)
2011. máj. 18. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
őszintén drukkolok :) én is reménykedek, 7főn voltunk együtt, mert a párom elutazott és kedden volt ovum a teszt szerint, nagyon bizakodok. mondjuk nekünk még csak első baba lenne :) majd írd meg sikerült e
2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyan fura a görbém továbbra is. Most felment tegnap a hőm, de ma maradt ugyanannyi nem feljebb 36.7-nél. Azt hittem ma magasabb lesz. Most van egy csík a görbén:)

Drukkolok Nektek:) Majd írd meg hogy áll a dolog Nálad, ha van valami fejlemény:)

2011. máj. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!