Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire nehéz a nagy pocakkal...

Mennyire nehéz a nagy pocakkal nyáron?

Figyelt kérdés
Terveim szerint következő nyáron szeretnék szülni.Aug. körül.
2010. jún. 12. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

hááát, nekem jó nagy pocak volt, azon a nyáron 42 fok, aug végére lett meg a baba.

Panel, nyugati fekvés, szóval több összetevős.

Tény, hogy nehezebb, mint mondjuk egy tavaszi szüléssel.

De így sem rossz! :)

2010. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 31hetes,de én nagyon nem bírom..:(És még csak most kezdődik a nyár..szintén panelba,31fok bent,szóval...kegyetlen.Ha lehetne választani,télen vagy ősszel szülnék..bár a nyár is mindenféleképpen beleesik sajnos:)Aug.-ba szülök én is amúgy.(aug.16)
2010. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeptember 4.-én szültem, úgyhogy nekem jócskán kijutott a nyárból. :) Én jobban örültem a nyárnak, mert nem kellett nagy pocakkal a cipőhúzással meg a nyolcvan réteg ruhával bajlódni, meg amikor beindult a szülés (hajnalban), akkor sem kellett a vajúdás közepedte nagykabátot, harisnyát, stb. venni. Tehát én mindenképp a nyárra szavazok, még ha nagyon meleg van, akkor is.
2010. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! Én augusztus legelejére vagyok kiírva. Még jól bírom! Mi tetőtérben vagyunk, de szerencsére van klíma. Nélküle csak lihegnék, nem tudom, hogy bírnám. Most, hogy ilyen meleg van szinte egész nap csak bent vagyok. Én azért örülök, hogy most jön és nem télen, mert az a sok cuccot, meg öltözködést még rosszabbul viselném. Bakancsot felvenni, bekötni stb... Nagyon utálnám! Most elég egy trikó, egy könnyű szoknya, meg a papucs. Sokszor zuhanyzom és mindig viszek magammal innivalót, ha megyek valahova.

33 hetes kismama

2010. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 36 hetesen most már nagyon nem jött jól a meleg. Egész nap a lakásban vagyok, csak akkor megyek ki, ha nagyon muszáj. Viszont annyi előnyünk van nyáron, hogy egy kis papucsba sokkal egyszerűbb belebújni, mint egy csizmát felszenvedni. Kitartást mindenkinek:)
2010. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már csak egy hónapom van hátra, voltam várandós ősztől tavaszig is, azt sokkal jobban bírtam. Amióta ilyen meleg van, elkezdtem vizesedni, és bár tényleg jobb a papucs, mint a csizma-de nem megy bele a lábam, vagy ha hosszabb ideig rajtam van, akkor körüldagadja, alig bírom levenni. Éjszaka nem tudok aludni a hőség miatt (sem), szóval én már csak a túlélésre játszom...:)
2010. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Július vége-augusztus eleje a nagy nap, de nagyon remélem (amit eddig még sohasem :)) hogy hűvös nyarunk lesz :)

Panelban lakunk, a szobahőmérő 30.4 fokot mutat már reggel is, késő estig. (mellette maximumon megy a plafonventillátor). Nekem szerencsém van mert bár 33 hetes vagyok de a hasam kb mint egy 24-25 hetesnek és nem is nagyon híztam, de így is rossz. Aludni nehezen tudok és napközben annyira nincs erőm a melegtől semmit csinálni (főzéás, takarítás) hogy csak vergődök egész nap és közben tudom hogy ezerféle dolog vár rám csak épp ha felállok már megszédülök :(


DE: egyetértek azzal hogy télen rosszabb, lehet venni hatalmas kabátot, meg meleg kismamanadrágokat, most meg elég pár tunika a nyárra amit szülés után is fel tudok majd venni mert terhesen-nem terhesen is lehet hordani. Szóval anyagi és öltözködés-kényelmi megfontolásból én is inkább a nyári babára szavazok :)


Mindenkinek könnyű babavárást és hűvös nyarat!!! :)

2010. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár éve én is augusztusban szültem, de nagyon sokat szenvedtem. Bent is nagyon meleg volt.

Viszont most még csak 15 hetes vagyok és már most szenvedek ettől a nagy melegtől.

Ha nem vagyok babás, jól szoktam bírni a kánikulát.

2010. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!