Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ennyitől terhes?

Lehetek ennyitől terhes?

Figyelt kérdés

Petting. Én kielégítettem barátomat, és valamiért odanyúltam a csikló + a szeméremajkaim felé. Persze előtte megtöröltem a kezem, tehát száraz volt. Mégis...maradhatott ott a kezemen vmi sperma, és képes lehetett a hüvelyembe be/fölmászni valamilyen úton-módon?

16/L (nem lehurrogást kérek...nekem a szex még meg se fordult a fejemben, nem úgy mint a többi velem egykorúnak)


2010. jún. 12. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném, hogy ennyitől teherbe estél.

Mikor kell megjönnie?

2010. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Május 29-én volt ez az eset. És most 9-én kellett volna megjönnie.
2010. jún. 12. 09:40
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez még kicsi késés. Lehet a stressztől, hogy nagyon várod.

Ha hétvégén semmi, vegyél egy tesztet.

Reggeli első vizeletből csináld meg.

Anyukáddal tudsz beszélni erről?

2010. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szinte esélytelen a terhesség. Inkább az idegeskedés miatt késhet.
2010. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Még tényleg nem késett sokat! Valószínű ideges vagy és emiatt nem jött. elég kicsi a valószínüsége hogy terhes vagy!Azért ha egy hétnél többet késik érdenes orvoshoz menned! Azért nem írom hogy tesztelj mert én nem bízom a tesztekben. Mikor terhes voltam negatívat teszteltem.és most van egy gyönyörű kislányom! Én is azt tanbácsolom hogy anyukáddal ha tudod beszéld meg ha nem jön meg!23/L
2010. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez cuki, szerinted a petting nem szex?
2010. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

anyám agyonütne :S

amúgy meg utolsónak üzenem, hogy vegyen vmi fogalomtárat..a szex az szex (pénisz behatol a hüvelybe) a petting meg előjáték más szóval, minden olyan tevékenység pettingnek minősül, amivel izgatod a másik nemiszervét, de behatolás (szex) nem történik

2010. jún. 12. 09:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég milyen generációt neveltünk. Jobb ha elhiszed, hogy szexeltetek. Na de ha szerinted nem szexeltetek akkor hogy lehetnél terhes? Hm?
2010. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség-hülyeség-hülyeség. Nyugi! :)

Nem tudott felmászni. Ennyitől nem lehetsz terhes.

2010. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

lehet hogy a hirtelen jött meleg, a mandulagyulladásom és a sok évvégi stressz miatt van?

akkoris akkor lennék a legnyugodtabb, ha folydogálna belőlem már a vér ott alul...

2010. jún. 12. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!