Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ennyitől?

Terhes lehetek ennyitől?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátomnál voltunk, nem volt nálunk óvszer, de nagyon megkívántuk egymást, ezért berakta, de csak vagy 3-4 lökésre... Menstruáció után 8 nappal vagyok, lehetek ennyitől terhes? Nem szeretnék babát. Javasolnátok a 72 órás tablettát? Ha igen, ahhoz kell 16 évesen szülői engedély vagy ilyesmi? Köszi a válaszokat :)
2009. júl. 20. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos az "örömkönnyektől",(amik már izgalmi állapotban megjelennek a hímvesszőből),már attól is lehetsz terhes.

Jó lenne tudni kb mikor van peteérésed,kb mensi után egy héttel már lehet.Tehát az esély megvan rá.Ez egyébként nagyon más dolgoktól is függ.Pl heti négy alkalom már annyira lecsökkenti az aktív spermiumok számát h csökken a terhebeesés esélye.

Találtam egy oldlat,itt azt írják,vényköteles,és drága is.Mindenképpen beszélned kell a szüleiddel sztem...


[link]

2009. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyitől is lehetsz terhes, hiszen épp a legtermékenyebb időszakban voltatok. De az esély erre elég kicsi.


A 72 órás tabit nem javaslom, ahhoz ennél több kellene, pl hogy beléd élvezzen. ű


Ugyanakkor nem tudhatod, hogy nem tartozol-e azok közé az extrém termékeny nők közé, akiknek ennyi is elég a babához: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Minden egyes alkalommal védekezni kell! Mindegy, hogy mennyire vagy hány mp-re teszi be.

2009. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz tőle terhes,mi is a párommal egymásnak estünk,gyorsan pár lökés és kiveszi nehogy terhes legyek...másnap mentünk 72 órás tabiért,bevettem és utána teljes megkönnyebbülés...9 hónap múlva megszületett a gyönyörű kislányom! :)Úgyhogy a tapasztalatom szerint lehetsz terhes!!! :)
2009. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi vagyok:én 17 voltam és nem kellett hozzá szülői engedély(72 órás tabihoz)Elég borsos ára volt,azaz 1 szem gyógyszer pár forint eltéréssel közel 6000Ft volt lehet most már több is mert eltelt azóta 3 év.
2009. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ezt csak nőgyógyásszal lehet felíratni vagy esetleg háziorvossal is?
2009. júl. 20. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy tudom csak nőgyógyásszal.
2009. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nálunk a párom íratta fel annó és neki is odaadták!Ha te esetleg nem szívesen mész.Csak taj kártya kell+lakcímkártya.
2009. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a Te irataidat kell odaadni! :)
2009. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Mi is csináltunk egyszer ilyen nagy marhaságot, de többet semmi pénzért nem mennék bele. Én ugyan nem lettem terhes, de bármi előfordulhat még ennyitől is.

Legközelebb gumi, szerintem neked se hiányzik az idegeskedés...

a legjobbakat.:)

2009. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A háziorvosod is felírja és a párod is elmehet érte,ha neked kellemetlen,nekem volt már rá példa!De szerintem nem kell tablettát bevenned,ahhoz tényleg több kell.
2009. júl. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!