Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ennyitől?

Terhes lehetek ennyitől?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal használtunk óvszert de mikor húzta fel akkor forditva kezdte megforditotta és utánna úgy használtuk,nem törölte le,de szerintetek ettől lehetek terhes?ez augusztusba volt 30.-a körül mikor csináljak tesztet hogy tényleg kimutassa?a mensim összevissza van az orvos most irt fel rá fogamzásgátlót szóval arra nem tudom alapozni hogy megjön-e vagy sem.Ez 1héttel volt azután hogy megjött szóval peteérés akkor volt.Légyszi irjatok

17/L


2010. szept. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég valószínűtlen, hogy ettől terhes legyél, ám 100%-osan nem lehet kizárni.

Csinálj egy terhességi tesztet kb. az együttléthez képest 2-3 hétre.

2010. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Peteeres nem egy hettel a mensi napja utan van, es igazabol ha rencertelen, akkor ki se tudod szamolni mikor van. Annyitol nem leszel terhes, hogy hozzaert a gumihoz a baratod penisze, ahhoz eletkepes ondo kell legyen a peniszen, ami tuleli a sikositot es a huvelyben talalhato savas folyast. Szoval nem hiszem, hogy terhess lennel.

DEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mielott agyba bujnatok megegyszer, olvass utana annak, hogy hogy mukodik a te tested, hogyan fogan meg egy baba es milyen vedekezesi modszerek mennyire hatasosak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17 evesen mar lehetne ennyi eszed, hogy ezekre a kerdesekre valaszolni tudj!!!!!

2010. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy most írt fel az orvos fogamzásgátlót.Ebből arra következtetek,hogy meg vizsgált.Tehát a doki még nem látott semmit.Szerintem,nem vagy terhes,de 20-a körül csinálj egy tesztet.
2010. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam előző héten nőgyógyásznál 4-5nappal azután hogy lefeküdtem a barátommal,voltam ultrahangos vizsgáltaon is mert nagyon sokat fájt a hasam és megvizsgált.de azt akkor még sehonannse látja.
2010. szept. 9. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem látta 4-5 nappal aktus után! :) Még 2 héttel utána se látni semmit, akkor is csak teszt mutatja ki. De ennyitől nemlehetsz terhes, semmi gélnivalód nincs.
2010. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki van zárva, hogy ennyitől terhes legyél.

Ha pont akkor volt peteérésed, mikor együtt voltatok, akkor onnan 14 napra már egy jó ultrahang készülékkel látja az orvos, ha van terhességre utaló jel.

2010. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi újság van?Megnyugodtál már?Vagy csináltál tesztet?

Kíváncsi vagyok :)

2010. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon nyugodtam meg még most se..:S csinálok szinte minden héten tesztet eddig negativ viszont ma reggel nagyon hányingerem volt. ennyi idő után tuti kimutta volna nem?
2010. okt. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!