Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látszik a beágyazódás az UH-on?

Látszik a beágyazódás az UH-on?

Figyelt kérdés
Holnap megyek nőgyógyhoz méhnyakrák szűrésre, de időközben beágyazódás van. Tünetei megvannak: felfázás feeling, hő, mell feszülés, enyhe émelygés. Szabad ilyenkor csinálni ilyen szűrést? Látni fogj aezt az orvos? Mikortól látszik az UH-on?
2008. okt. 29. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a fiammal a számításaim szerint május 13.-a körül lettem terhes.Május 24-re be voltam rendelve ultrahangra(a doki nézte,hogy érik-e a tüszőm)és a terhességnek gyanuját sem látta.
2008. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még közel sem biztos hogy beágyazódás volt
2008. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
biztosan nem fogja látni, és ezek a jelek bármire utalhatnak ekkor, nem biztos, hogy beágyazódás! Azt a 90% nem érzi meg, hidd el.
2008. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látható lehet, de nagyon ritka..nem is maga a beágyazódás folyamata,vagy ténye látható, csak bizonyos jelek,amikből arra utalhat a doki, hogy ott fog beágyazodni a megtermékenyített petesejt..

Ha azt mondja lát a méh belső falán valahol egy úgynevezett "felritkult területet"-akkor nagy a valószínűsége, hogy egy hét múlva már petezsákot fog látni,de ez mondom ritka!!

2008. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálok TÜRELMESEN reménykedni a babában.:)
2008. okt. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!